Jump to content

Cum ati aflat despre vwForum


alexrosiu
 Share

Cum ati aflat despre vwForum  

1.331 voturi

  1. 1. Cum ati aflat despre vwForum

    • Am primit un fluturas/sticker
      2
    • Am vazut sticker pe o masina
      97
    • Cautand cu Google
      907
    • De la un prieten
      287
    • Link pe alt site
      134


Postare recomandată

cind am luat masina, ca toate SECOND HAND , mici probleme de care voiam sa stiu iar in cautarile mele nu mi-am gasit problema, atunci am banuit ca tre sa existe un forum in lumea asta desprre vw si am gasit in google vwforum.ro care e activat zilnic :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am cautat sa cumpar o masina de pana la 1- 12.000 euro: m-am oprit la Polo 1.2

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

incercand sa aflu de la posesorii de vw polo sau lupo ceva informatii, am intrat pe google si ups uite un forum roman despre vw.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Intrebare pentru Dnul Voinea:

Inca nu pot da PM. Daca incerc imi da mesajul:

Board Message

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:

You are not allowed to use the messenger feature on this board

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare !

eu am gasit pe google cel mai tare forum VW :Driver:

Vreau si eu sigla vwforum in format electronic :Driver:

sa imi pot confectiona un stiker ptr masina.

Multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De 2 luni caut un forum dedicat vw si n-am gasit decat in germana si in engleza. In engleza pricep foarte multe chestii, dar sunt destul de multe cuvinte tehnice pe care nu le inteleg si e destul de enervant, plus ca aia sunt prastie in materie de auto. Nu stiu decat ca masina are motor si ca-i trebuie motorina/benzina sau ca "i can hear a strange noise comming from the engine".

Ieri am descoperit vwforum.ro din intamplare cand am dat search pe google pentru lumini pozitie golf parca.

Oricum ma bucur foarte mult ca l-am gasit si ca observ ca userii de aici chiar se ajuta unii pe altii si nu fac din acest forum un camp de batalie.

Personal o sa spun prietenilor si colegilor care au vw despre acest site. Imi place mult. :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

simplu... cautare google... vw forum... atat. :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:D cautind manual de service (pe care inca nu l-am gasit). tot cu google.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

surfam pe google about my car si am dat peste el :)) si peste voi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aveam ceva la golf si am cautat pe net. vwforum strong

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De vwforum am aflat pe net. Avand mai multe nelamuriri si cartea masinii in limba germana, am dat un search pe google, si am descoperit ca raspunsul la intrebarile mele le-am gasit pe vwforum.ro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Nu mai retin exact, prima data parca pe google, cautam chip pt fosta masina(astra 2.0dti) dar efectiv mai mult dupa ce-am citit mai multe recomandari pt chipuire catre Dl Dragos Voinea dp clubopel.com :D -atunci aveam opel :D .Oricum, dupa cateva vizite am inceput sa revin mai des, dupa care am inceput sa citesc la greu forumul..de curand mi-am facut si user :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am primit un mail , un mic spam.:) si ma invita sa devin membru prin 2003. Pacat ca nu am facut-o de atunci.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In noiembrie 2006 am inceput sa caut pe internet tot ce se scrie despre grupul Vag,asa am ajuns la acest forum unde am gasit multe raspunsuri la intrebarile mele. Acum acest forum face parte din hobby-urile mele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

eu de pe google stiu :beerchug: ma gandeam ca trebuie sa fiu un forum dedicat audi..si am gasit:) si sunt multumit!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Google, cautam adresa vw romania si a aparut si adresa forumului in urma cautarii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Cautam pe Google informatii despre Seat Cordoba si am gasit vwforum.Aici am descoperit mai mult decat ma asteptam.

Din momentul in care m-am inscris mi-am dat seama ca m-am alaturat unei mari comunitati despre existenta careia nu stiam nimic.

Vazusem cu ceva timp in urma un sticker pe un Golf la mine in cartier dar credeam ca e vorba de un club al posesorilor de VW.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De pe stickerul lui LiviuXP..mi-a atras atentia masina lui :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator
Salut, tocmai imi luasem un jetta 1,5 - '82 si voiam sa aflu mai multe detalii si sfaturi de reparatii si dand cautare pe GOOGLE mi-a adus si site-ul asta...
Deci a fost doar o intamplare, sau a fost programata toata treaba !!?? :beer:

cu respect
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de la un prieten pe mess.... oameni buni dati mass cu vwforum sa vada toata lumea cum tre sa arate un forum

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cand mi-am luat Passatul am primit manualul de utilizare in germana :)

Asa ca am inceput sa caut pe net ceva informatii (si de nu si un manual intr-o limba mai accesibila) despre Passat. Pot sa spun ca aici am gasit chiar mai mult decat cautam initial. Acum, cu cat stiu mai multe, se nasc noi intrebari, pe care le pun tot pe vwForum !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dupa ce mi-am luat broscuta am intrat pe siteul unui broscar si asa am aflat de forum :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!