Jump to content

Cumpar Acoperis ragtop pre 64, aripa fata dreapta originala si table inferioare motor.


MihaiA4
 Share

Postare recomandată

Cumpar decupaj acoperis taiat de la stalpi sau caroserie intreaga pt broasca ragtop(cel cu 2 bucle), din 62(cred ca 57 - 64 sunt modele compatibile). Ma intereseaza in primul rand decupajul, dar si elemente din mecanismul trapei.

De asemenea orice pont care duce la gasirea acoperisului este binevenit si voi face cinste :).

Aripa fata dreapta ma intereseaza doar originala, cu gaurile de aerisire si semnalizare in locul corect, in stare buna, sa nu fie gaurita de rugina sau indoita.

Mi-ar mai trebui si tablele inferioare de la motor, corecte pt anii 61 si 62, cele care directioneaza aerul de pe cilindri in incalzitoare(am atasat o imagine), indiferent de stare..

Contact: Mihai - 0763628940

 

392165.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!