Jump to content

Audi RS4 4.2 Fsi 420 cp Daytona Grey - My Beast!


superalfi

Postare recomandată

chip se face ...SKN-tuning.de 20 kw deci motorul nu e intins la maxim

o alegere superba felicitari

Link către comentariu
  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • superalfi

    104

  • CT-87-ADY

    20

  • di0

    18

  • zGb

    13

Top Posters In This Topic

masina s-a produs si este la facturat - urmeaza sa fie incarcata pentru transport la Curtici !

Link către comentariu
masina s-a produs si este la facturat - urmeaza sa fie incarcata pentru transport la Curtici !

Felicitari!

Si la mare... in cta pe faleza knd apare? :P

Link către comentariu

andrei rs4 ... cred ca ai sange in adrenalina, si nu invers .. nici nu indraznesc sa ma gandesc cum m-as simti in locul tau .. sa stii ca iti vine asa o bijuterie, si finally chiar o sa iti raspunda la comenzi :o ! Fara cuvinte, chiar as fi curios sa iti masori pulsul .. constant .. si sa pui valorile pe site zilnic pana vine - si dupa :D, sunt sigur ca e peste normal! Toate cele bune .. si nu cumva sa nu ajungi cu ea la o intalnire candva, sa stiu si eu sa-mi iau liber ca sa ajung :D !

asteptare usoara (desi iti fac urarea, stiu ca e imposibil ;)) !

Link către comentariu

la mare: stai sa vina si dupa aia venim si la mare

multumesc de urari! :))

masina mea ar trebui sa vina un pic inainte de a lui Paul pentru ca a mea s-a produs saptamana trecuta si a lui se produce saptamana asta - dar e posibil sa vina impreuna

Link către comentariu

felicitari de masina , am citit si eu comparatiile cu evo dar sa stii ca aproape orice masina cu ceva putere demna de luat in considerare te poate "face" daca isi pune o cutie etajata foarte scurt insa de la x km /h in sus el ramane sa te privesca cum te tot duci , una e masina de sprint pe o distanta determinata si alta e masina de sprint total....pana la multi km/h unde evo nici nu viseaza....la masina ta un singur lucru ma deranjeaza....consumul dar sunt si eu culmea , trebuie sa platesti tribut performantei....sa ai grija de tine si de ea oricat de bun ai fi la volan pentru ca asta nu e masina e OZN... felicitari inca odata si ma simt si eu oarecum fericit pe langa tine , ma bucur ca daca eu nu pot macar altul poate sa aiba parte de asemenea performante dinamice... dar sa stii ca venim si noi din urma cu ale noastre , mai intarziem un pic dar merg si dieseloaicele noastre si in plus ne consolam ca nu consuma mult :))

Link către comentariu
masina mea ar trebui sa vina un pic inainte de a lui Paul pentru ca a mea s-a produs saptamana trecuta si a lui se produce saptamana asta - dar e posibil sa vina impreuna

got it...d-abia astept sa-i faca rodaju sa vad si eu ce poate :)

Link către comentariu

mai este un pic! numaratoarea inversa a inceput!

s-a incarcat masina saptamana trecuta si ar trebui sa apara in Curtici cat de curand - sper sa o iau pana vinerea asta

o sa bat la cap pe toata lumea!!!!

Link către comentariu

S-a dus somnul pt urmatoarea saptamana :)

Asteptam poze. Numai bine!

Link către comentariu

ce tare e topicul asta, masina inca nici nu e,dar deja s-au scris 6 pagini de impresii si felicitari....

oricum la asa o masina.... Felicitari, sigur n-o sa regreti nici o secunda, pacat de straziile de aici, nu merita masina aia asa ceva, pacat ca nu avem autobahnuri ca pe dincolo, acolo erai cel mai fericit.

oricum felicitari, buna alegere...cea mai buna..

Link către comentariu

hmmm....

masina aia nu cred k a fost facuta pentru autobahn...

Link către comentariu

Mi-am imaginat...nici nu cred ca ar fi cazul...m-ai inteles gresit!

Ci doar spuneam ca in filmulet e rs4 cel vechi cu biturbo...si mai e si super modificat...

Asa ca daca ti-ai dori ca masina ta sa aiba aceleasi performante ca ale aleia, itzi va trebui turbo.

Dar repet... nu e cazul... masina e beton din toate privintele!

Modificat de Ducu
Link către comentariu

ce e drept .. cu rs4 nu am mers inca (nici condus/nici in dreapta), dar cu EVO IX si STI am avut ocazia sa ma dau (le conduc) si iti iau pe buna dreptate respiratia !! Ma gandesc, la cei 420 CP ai sai (RS4) si sistem quattro, ce inseamna sa ii dai pana la linia rosie :) .. respect ptr masinile puternice, si in special ptr masina in al carui topic scriu - dar si EVO sau STI isi au meritele lor !

respecte ..

Link către comentariu

masinutza e pe drum!

deja am primit si datele de identificare VIN etc

asa ca mai este foarte putin! :)

Link către comentariu

cred ca e cea mai asteptata masina de pe forum la ora asta! toti stam cu rasuflarea intretaiata! eu unu ma tot uit la poze si filmulete cu rs4 si rs6..m3,m5..m6 si nu-mi dau seama cum e sa astepti o asemenea bijuterie! abia astept sa o vad si pe strada!

Link către comentariu

Niste poze faine, mai alinam putin asteptarea. :D

Modificat de DANNY VW
Link către comentariu

cred ca mai degraba e o provocare mai mare pt el sa vada pozele si sa se gandesca ca in cateva zile vine .....

Link către comentariu
Niste poze faine, mai alinam putin asteptarea. :)

ai pus sare pe rana ......

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!