Jump to content

Audi RS4 4.2 Fsi 420 cp Daytona Grey - My Beast!


superalfi

Postare recomandată

ffffff frumoasa masina :X:X imi pare rau ca ai avut probleme cu ea fff nasol la nici 5000 de km

i.ai dat in judecata ca am vazut la televizor un posesor de rs4 i.a dat in judecata pe cei de la pbn daca da ffff bn ai facut :D

am un passat 2.0 tdi 2006 si la revizii mi se tot spunea ca imi gaseau ulei pe turbina problema a fost rezolvata nu avea garnitura la capacu care se pune pete injectore nush cum se numeste :D scz ca am discutat aceasta problema aici

sa ai grija cu masina la pbn ce chinuie tare rau de tot in 2m talpa maxima

sincer itzi recomand cand mai duci masina acolo sa stai pe langa ea ;)

scz daca am :D

la multi ani

Link către comentariu
  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • superalfi

    104

  • CT-87-ADY

    20

  • di0

    18

  • zGb

    13

Top Posters In This Topic

Cum se prezinta masinuta dupa inca un an? E o bijuterie pe roti si din cate am citit am ramas chiar surprins de cele intamplate .

La multi ani !

Link către comentariu
  • 11 months later...

s-a implinit mai bine de 1 an si ceva de cand colegu' nostru n-a mai intrat pe forum ;)

deci asta inseamna ca masina merge exceptional :D ( sau poate nu o mai are :( )

chiar as fii curios sa aud unele pareri despre masina lui :P

Link către comentariu
  • Administrator

Riddler

Crezi ca in 21 de pagini nu si-a spus si el parerea??!! :)

De citit ai ce citi...

Scz de off

Link către comentariu

pai mai sunt proprietari de RS4 pe forum, si sunt multumiti de ele.

cred ca andrei cand va schimba masina, va posta :)

Link către comentariu
  • 7 months later...

Nu a dat rs4 si merge foarte bine [mi-a spus Andrei sa va spun] .. normal .. la 420cp nu numai ca merge dar trage tare peste multe alte masini :P

Link către comentariu

hai salutare! noroc cu codz ca mi-a mai adus aminte de topicul asta!

nu am mai intrat de mult pe forum - am reusit sa ma loghez din prima - asa ca totul e ok!

deci:

RS4-ul merge foarte bine - are aproape 30.000 km fara vreo cateva sute si merg zilnic cu ea - ce sa va mai zic - nu am mai avut probleme cu ea de nici un fel - i-am schimbat de 2 ori discurile de frana pe fata (1 data in garantie - a 2 -a oara nu) - are de ceva timp evacuare sport non-resonated - catback doar - Milltek cu valve care se aude demential

in rest daca mai sunt doritori de alte informatii - please! :lol:

Frank SF - am fost cu GTR-ul acu 1 an in Germania la Nurburgring - pe pista de F1 - si masina este super misto - mai ales la banii aia - plus cate optiuni de tuning aftermarket are - aproape nelimitate dar si pe bani multi

Link către comentariu

Poate ne mai delectezi cu ceva poze recente si eventual un filmulet in care sa fie pus in evidentanta sound-ul noii evacuari.

Link către comentariu
  • 2 months later...

Foarte frumos rs4! Sa o stapnesti sanatos si sa ai grija cu pielea de pe ea,sa o intretii cu ce creme trebuie.Am un prieten care are un q7 si nu a dat asa importanta pielii si acuma la 10000 de km pielea de pe scaune arata groaznic!! :Driver:

Link către comentariu
  • 1 year later...

uau!criminala masina (desi mie imi place modelul avant la rs4). este printre favoritele mele,putin sub allroad.

de la niste clipuri pe youtube mi-a facut o impresie :wub: ,imi dau seama ce zambet ai tu ,care o conduci zilnic.

despre consum,taxe,intretinere nu are rost sa vb,cine vrea asemenea masina stie la ce se asteapta. cat despre problema cu motorul,la firma,valoarea,etc masinii mi se pare putin rusinos ca totul sa nu fie impecabil.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!