Jump to content

Cutie De Viteze Automata - Probleme & Intretinere (Touareg 7P)


Swakra
 Share

Postare recomandată

On 10/19/2024 at 4:04 PM, CookMon said:

Ce parere ai, am auzit din mai multe directii ca daca resetezi cutia si ai probleme la ambreiaj, risti sa dea suturi si mai rau? De aia ar trebui sa faci resoftare si adaptare.

Cutia e oricum adaptiva si isi modifica mereu parametrii. Eu am resetat-o pe a mea de cateva ori, pe ale prietenilor mei, si am scapat de kick-uri. Dar si resoftarea e ok, stiu ca ultimul firmware a rezolvat ceva probleme.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@adidas00pare ca ar fi buna si o resetare pana gasesc pe cineva care sa faca resoftare. Daca iti schimbi planurile de venit săptămâna asta sau mai treci prin Bucuresti si nu uiti, da-mi un semn, te rog, poate se leaga de o resetare. Merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Maine cred ca vin, sa iau niste roti de la vopsit si apoi ma duc in Giulesti la garaj. Lasa-mi un mesaj cu nr tau si te sun cand ma eliberez.

Modificat de adidas00
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!