Jump to content

inca una neagra


gabriel

Postare recomandată

Ma sunt presurile de iarna ce vrei ....Unde sa il spal ca nu era deschis la nici o spalatorie la ora aia...

Cand o sa o spal o sa il vezi alta culoare :P e bine asa?

A si presul ala e murdar pt ca afost pus jos sa stau cu genunchii pe el cand am pus pedalele ca doar nu e covor pe jos in garaj , ai uitat?

Cred ca nu e unu care tine masina mai curata ca Laurente :vaidecapulmeu:

Modificat de gabriel
Link către comentariu

Foarte frumoase pedalele...Sa le stapanesti si sa le calci cu placere.. :)

Link către comentariu

Inca o noapte pierduta :vaidecapulmeu: pt mine si un update la masina...

Ce sa faci asta e pasiunea

In sfarsit are si stiker nou ca sanu mai zica nimeni nimica.

Am schimbat si ledurile din aerisiri sa se vada la fel ca bordul ca erau mai deschise si mai slabe acuma sunt exact ca bordul.

dscf2543qd6.th.jpg dscf2545lf4.th.jpg dscf2551lg1.th.jpg dscf2547rq3.th.jpg

dscf2550hp7.th.jpg dscf2579pt5.th.jpg dscf2583xu4.th.jpg dscf2554rq2.th.jpg

dscf2556jg9.th.jpg dscf2562vj1.th.jpg dscf2570cx5.th.jpg dscf2590hx9.th.jpg

dscf2594jj5.th.jpg dscf2599zy5.th.jpg dscf2600un0.th.jpg dscf2458du9.th.jpg

dscf2471sb4.th.jpg dscf2496ha2.th.jpg dscf2504mw4.th.jpg dscf2508zq3.th.jpg

Modificat de hbogdan
Link către comentariu

Da, imi aduc aminte ce inseamna sa lucrezi la masina pana la 5 dimineata :vaidecapulmeu: . Ce sa mai, esti meserias, numai ca acum iti dai seama ca va trebui sa ai mereu presurile curate pt ca atunci cand deschizi usa se vede :banghead:

Link către comentariu

Acum stiu de ce nu te gaseste lumea.. :lol: Felicitari pentru munca depusa si pentru felul cum arata masina ta..imi place la nebunie..

Link către comentariu

`ai de mine, astea da eforturi depuse. Dichisurile fac diferenta cu prisosinta, pare foarte faina iluminrea in verde a compartimentului pedalier, mai ales ca nu e vorba de orice pedalier. Superba poza aia in care apare Black-beauty cu razele soarelui din spate, de peste delisor.

Link către comentariu

Cateva poze cu ce apre pe display cand activezi footwell lights

dsc02178me2.th.jpg dsc02177iz8.th.jpg dsc02179sp4.th.jpg

Modificat de gabriel
Link către comentariu

Stai calm ca niciodata nu e prea tarziu , ia-l tu ca il montez eu :rolleyes:, doar stii ca daca e de desfact ceva sunt primul , in alta ordine de idei, presuri de mocheta ii trebuie ca nu le mai suport pe astea , imediat se fac la loc dupa ce le spal ...

Link către comentariu

Multumesc baieti , o sa incerc sa ma axez momentan sa schimb tot ce este articulatie pe ea cu setul de la power flex si probabil cu prima ocazie cand o sa fac rost de material va urma o suspensie reglabila.

Vreau sa vopsesc jantele mat graphite cu buza verde .Ce parere aveti as fi incercat o simulare pe o poza in photoshop dar nu ma pricep....

Ma ajuta careva?

Link către comentariu

Super maine iau spray si o fac :(

Glumeam o sa vorbesc si o sa incerc sa vad ce zic cei de la service despre vopsea, vreau sa fie aceeasi ca si nuante de pe etriri eventual o sa o cumpar eu iar pe spite cred ca as incerca un gri inchis parca negru e prea negru .

Link către comentariu

Vai, deci e dementiala! Bravo, ai investit multi bani, pasiune si timp si meriti numai felicitari omule!

Link către comentariu

Multumesc , pt cuvintele spuse...si lui andrei inca odata pt modificarea pozei :icon_thumright:

Link către comentariu

Nu pentru ca vreau ceva ce nu mai are nimeni si automat vor fi custom, nu imi place sa mai aiba unu ce am eu...

Link către comentariu

Corect..oricum masina e cam unicat..ideea cu vopsitul jantelor e super-tare,iar in poza custom,arata senzational..felicitari inca odata pentru masina si munca depusa..o masina cu mult bun-gust..

Link către comentariu
  • 8 months later...

M-ai convins sa imi pun si eu foofwel ligts originale pe langa cele pus deja. O singura intrebare am. Cum se manifesta? :blink:. Adica cum se aprind? Cand deschizi usa sau sunt aprinse si in timpul mersului?

Vreau sa fac asta numai pentru meniul ala din maxi-dot :D

In rest foarte tare masina.

Cu catadioptrii cu LED-uri cred ca ii orbesti si mai tare decat mine la semafoare :lol:

Eu mi-as pune intr-un fel (nu stiu in ce fel pentru ca n-as vrea sa dau gauri in plasticul rosu) cu lumina alba pentru marsarrier.

Link către comentariu

Sunt foliate triplele si catadioprtrii si deabia se vad, in plus sunt jos si nu se vad decat de la departare, si asa cu ele mi-am luat-o in spate de cateva ori....

Luminile d ela picioare se aprind la deschiderea usiii exact ca plafoniera , ideea e ca se aprind toate,in spate este locul taiat deja pe scaune pt a le monta.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!