Jump to content

inca una neagra


gabriel

Postare recomandată

Tare faza cu macheta si eu am fost pacalit, acum stateam si ma intrebam ce sa faci cu cea de-a 2 octavia, mai ales ca asta care o ai deja ai dus-o intr-un stadiu foarte avansat cu modificarile si arata super, n-as da-o nici pe 10 octavia2 stock

Referitor la farurile cu interiorul pe negru, am si eu o nelamurire-ai schimbat farurile sau le-ai desfacut pe cele originale ale masinii si le-ai vopsit interiorul negru(cat a costat toata operatiunea si unde le-ai facut?)

Link către comentariu

E facuta de mine cu un spray cu o vopsea buna, rezista scrie pe el la 800 de grade si se vede bestial de mat, exact ce imi doaream.

Dupa ce pun bara de rs sper pana in paste neaparat fac si grila toata neagra si o sa i se schimbe tot aspectul .

Ps: ms pt aprecieri , vreau un rns 510 dar o sa am bani sa il iau deabia dupa ce il vand pe actualul ....

Modificat de gabriel
Link către comentariu

Arata foarte bine masina, sa o stapanesti sanatos si fara incidente.

Legat de suspensii...sorry de offtopic...ce comportament are acum fata de stock? Mai face balansul respectiv? deoarece in aria Tuning toata lumea zicea sa nu pui arcuri sport pe telescoape stock.

Link către comentariu

Re: M-a costat spray-ul 13ron si siliconul undeva la 5ron iarhartia abraziva 1 ron

Link către comentariu
  • 1 month later...
Publicat (modificat)

mic update ....cauciucuri noi gy eagle F1 Asymetric 225/40/18 si valve ascunse, in curand cred ca le schimb cu TPMS

ma gandesc mereu sa nu se desumfle vreuna si sa nu stiu ca sa stric si janta si cauciucul ...

Si inca unu ar fi toba de inox montatat intr-un final ...

Cu prima ocazie la Bucuresti o sa il sun pe mpa pt un set de poze cu :)

offfff cate mai urmeaza....

ceva poze noi mai mult nu se poate ca aparatul avea setat un portert si a scos poze cu pureci firar sa fie ca ce faine erau...:D

post-2238-1210878474_thumb.jpg

post-2238-1210878578_thumb.jpg

post-2238-1211214565_thumb.jpg

post-2238-1211214685_thumb.jpg

post-2238-1211214823_thumb.jpg

post-2238-1211214927_thumb.jpg

Modificat de Rapier
Link către comentariu

Frumos, frumos domnul, nu am ce spune :(

Ceva probleme cu toba?

Link către comentariu

daaaaaaaaaaaaaaaa, nu face decat pufff si puffff si atata.....as fi vrut sa urle ceva dar nu se poate :(

Link către comentariu

Catalizatorul ... jos cu el. Daca vrei sa pufaie.

Link către comentariu

last update ....

Am comandat un tempomat va veni in cateva zile si deabia astept sa il montez si sa fac o proba pana pe la bucale..... ;)

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Un mic update....Bara de rs fara grila proiector dreapta ca au venit 2 de stanga ...., montez suportul de nr vechi care e negru si e mai marfa fara skoda pe el si grila va fi toata neagra , la tempomat inca nu ii dau de cap ca sa fac o poza cu beculetul aprins si cu maneta ...

o poza repede pe vremea urata ...

new pic :icon_thumright:

post-2238-1212776019_thumb.jpg

post-2238-1214339702_thumb.jpg

post-2238-1214339712_thumb.jpg

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

pozele sunt facute pe propietatea privata din spate de la avioane la vechea fabrica se face hotel ceva acolo o sa vb sa vad daca pot sa fac unele cu elicopterul si avionul care functioneaza , astea fiind undeva la aeroport puse dar nu cred ca ies cu el decat la vreun antrenament

PS poate cineva sa uneasca ultimele 2 posturi si sa rearanjeze?

post-2238-1214339904_thumb.jpg

post-2238-1214339911_thumb.jpg

post-2238-1214340140_thumb.jpg

post-2238-1214340151_thumb.jpg

post-2238-1214340215_thumb.jpg

post-2238-1214340227_thumb.jpg

post-2238-1214340288_thumb.jpg

post-2238-1214340296_thumb.jpg

post-2238-1214340352_thumb.jpg

Modificat de gabriel
Link către comentariu

Mie in general nu prea imi place Octavia II, dar a ta e o exceptie. Foarte cu gust facuta! Felicitari!

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

cateva poze noi si nu reusesc sa imi dau seama cum sa fac poze noaptea cu camera asta cu toate ca e destul de desteapta mi le face aiurea adik cu pureci

post-2238-1216589327_thumb.jpg

post-2238-1216589337_thumb.jpg

post-2238-1216589346_thumb.jpg

post-2238-1216589444_thumb.jpg

Link către comentariu
  • Administrator

Foarte frumoasa! Cati mai multi km fara evenimene!

Bafta! :)

Link către comentariu

Multumesc baieti!

Sper sa urmeze cat de curand un set de bucse powerflex sport peste tot , e destul de scump setul asta ajunge undeva la 600 de euro si un set de jante negre probabil bbs sau oz mult mai usoare si tot pe 18 pe care intentionez sa le fac cercul(buza) verde si masina sa capete un mic aerograf cu acelasi verde perla ...dar om vedea cat de curand...

Link către comentariu
  • Administrator
... un set de jante negre probabil bbs sau oz mult mai usoare si tot pe 18 pe care intentionez sa le fac cercul(buza) verde...

Te-a inspirat colegu' cu White Wall Tire? ;) Cred ca va arata foarte bine! Succes gabriel! :D

Link către comentariu

Nu, nici vorba de ce are your bro, uite asta as cam vrea: nu pot face poza de aproape clara si nu stiu de ce dar cred ca se vede cat de cat

daca ai ultimul nr din cox e pe pag 28 jos in stanga la concurs

post-2238-1216641116_thumb.jpg

Modificat de gabriel
Link către comentariu

Foarte agresiva, si impunatoare :lol: cand vezi asa ceva in oglinda retrovizoare, mai mare dragu sa semnalizezi dreapta

Foarte frumoasa, chiar imi place.

Bafta in continuare!

Link către comentariu

foarte misto in poze masina, in realitate insa e si mai misto :P

iar schimbi jantele? radeai de mine ca le tot schimb...:blink:

Sa-ti traiasca!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
octavia 4ever

tare masina :) , camera aia imi place tare mult ... cat te-a costat camera + dvd-u ???

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!