Jump to content

inca una neagra


gabriel

Postare recomandată

Ai si pe cineva sa-ti monteze folia pentru bord sau incerci sa o pui tu? Cat ai dat pe ea si de unde ai luat-o ca si eu as vrea pentru passat

Sa pui poze dupa montaj sa vedem si noi cum arata :icon_cry:

Link către comentariu

Sper sa apuc sa fac asta in curand

Daca imi iese ce vreau dupa 30 doar de ea stau, am si rulmentul pe spate de schimbat si astea de pus si am si antena de montat , mai multe dar pana vineri nu am un minut liber.

Astea sunt aduse de un coleg de pe forum de pe ebay daca vrei da-mi pm si iti dau id lui si vorbesti cu el ( http://vwforum.ro/index.php?showuser=2149 )

Link către comentariu
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

azi am mai reusit sa fac ceva poze la interior nu e inca nici pe departe cum vreau sa fie dar merge asa deocamdata , mai tarziu :) dupa ce va da caldura voi mai trece la modificari dar dupa suspensie si jante mari :D una din imagini pe dvd apare camera de mers inapoi , masina aia nu sta stramb ci camera mea e rotita prost si pe frigul asta nu imi vine sa o indrept :lol:

post-2238-1200178781_thumb.jpg

post-2238-1200178799_thumb.jpg

post-2238-1200178995_thumb.jpg

post-2238-1200179005_thumb.jpg

post-2238-1200179055_thumb.jpg

post-2238-1200179071_thumb.jpg

Modificat de gabriel
Link către comentariu

frumoasa masina :D mai putin la int cu chestiile alea carbon look ... da in fine daca tie ti plac :)

Link către comentariu
  • 1 month later...

un mic update pana vin arcurile si jantele este plafoniera w8 si lumini la fiecare usa ca la L&K sau superb

post-2238-1204062745_thumb.jpg

post-2238-1204062756_thumb.jpg

post-2238-1204062876_thumb.jpg

post-2238-1204063082_thumb.jpg

Modificat de gabriel
Link către comentariu

frumoasa, sa o stapanesti sanatos! cat a fost kenwood-ul si de unde? m-ar interesa si pe mine sa schimb RCD300-le....

Link către comentariu

Ce e cu butonul de pe soclul de plasitc al scaunului :)) In postul 42 (cel cu pozele). primul rand, de la stanga la dreapata, a treia poza.

L-ai pus tu cu siguranta..dar pentru ce?

Modificat de AML
Link către comentariu

jantele nu le mai am din decembrie iar butonul este de la scaune incalzite :)

de azi am si suspensia de la weitec dar momentan in casa sper ca in cateva zile sa fie pe masina ca nu e mare lucru de montat doar 4 arcuri verzi :D

Link către comentariu

A deci nu schimbi si amortizoarele, le pastrezi pe cele stock si schimbi numai arcurile? Cu cati cm cobori garda la sol si sa ne spui si un pret de achizitie pentru arcuri deoarece si eu am in plan acesta modificare, iar dupa montaj asteptam impresii despre cum se comporta masina

Link către comentariu

erau mult mai buna mai de noua puse dar am zis ca poate nu o sa o mai tin mult si nu are sens sa iau un kit complet in cazul in care masina are foarte putini km, coboara garda la sol 30 cu 30 in 2 zile max o montez si o sa iti si zic cum e momentan cu jantele de tabla sper sa nu fie radicala schimbarea .

Ma intereseaza doar coborarea nu altceva ca si performante am vazut ca sunt destul de bune

Link către comentariu

suspensia montata si pana la sfarsitul lunii si noile jante , momentan sunt pe 15 de iarna si o sa urmeze unele noi 2 poze inainte si dupa e usor cred ca sa va dati seama ce si cum

post-2238-1204733803_thumb.jpg

post-2238-1204733883_thumb.jpg

Modificat de gabriel
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Cum se simte acum masina in curbe, peste denivelari, dupa ce ai montat arcuri Weitec? Sa stii ca arata mult mai bine asa mai joasa si totusi mi se pare ca are o garda la sol destul de buna, ceva probleme cu ea-ma refer atinge repede cu burta de sol?

Link către comentariu

Nu atinge si nu a atins nici cu rotile pe 15 cu care era mult mai joasa si nu vad motivul, este destul de inalta as vrea-o mai joasa.

Cred ca o sa imi iau si telescoape sport si poate se va mai lasa un pic.

In curbe nu mai fuge ca inainte iar daca fuge masina sta dreapta nu ca inainte cand se lasa pe o parte, eu de obicei le testez pe curbe stranse si acum e diferenta de la cer la pamant.

Jantele sunt replik R8

Modificat de gabriel
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

de azi a primit o sora mai mare 2.0 tdi elegance la fel ca ea neagra cu jante pegasus pe 17 si navigatie originala ...

sper sa va placa azi am ridicat-o de la dealer

post-2238-1207432874_thumb.jpg

post-2238-1207432888_thumb.jpg

post-2238-1207432959_thumb.jpg

post-2238-1207433092_thumb.jpg

Modificat de gabriel
Link către comentariu

........pai tocmai asta e smecheria ("sora mai mare") ... :) ..o macheta

Modificat de unleashed
Link către comentariu

Am batut drumul la dealer de sute de ori si octavia neagra nu aveau si acum in sfarsit am gasit asa ceva.

Nu e la scara mare dar merge , ii lipsesc cateva detalii dar macar e skoda :) ( nu cred ca va suferi modificari ca cealalta)

Modificat de gabriel
Link către comentariu

pana e gata bara de fata de rs un mic update , faruri cu interior negru mat ....

post-2238-1208092759_thumb.jpg

post-2238-1208092834_thumb.jpg

Modificat de gabriel
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!