Jump to content

VW Tiguan II .:R Oryx White


lambda_dryver

Postare recomandată

@C Z R Done! Multumesc :beer: 

 

Pregatesc ultimul capitol zilele astea cu impresii, concluzii, miciile (si marile) placeri descoperite dupa toata transformarea prin care a trecut! Este clar "wow" ce a devenit masina acum si, efectiv, nu ma mai satur de ea :D.

Link către comentariu

Cred ca e cel mai chipes Tiguan pe care l-am vazut, mai ales ca are apucaturi de R :D !  Unul dintre cele mai frumoase thread-uri de pe aici. Keep it up! 

Link către comentariu

Mai degraba apucaturi de luat la misto RSQ3 :)) Ca a trecut de mult de nivelul de apucaturi de R. Sunt foarte curios sa citesc parerile acum dupa ce a trecut o perioada si poate fi totul obiectiv.

Link către comentariu
On 9/22/2020 at 4:26 PM, lambda_dryver said:

Pregatesc ultimul capitol zilele astea cu impresii, concluzii, miciile (si marile) placeri descoperite dupa toata transformarea prin care a trecut! Este clar "wow" ce a devenit masina acum si, efectiv, nu ma mai satur de ea :D.

 

Inca asteptam impresiile... :D 

Link către comentariu
  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Masina asta iese in evidenta intr-o mare de masini prin subtilitatea si bunul cu gust cu care este modificata.

Link către comentariu

Nu cred ca as putea sa o spun mai bine decat a facut-o deja @ShadoWzZ. Fix aceiasi parere am si eu despre masina ta. Iar sub modificarile subtile se ascunde o herghelie bine antrenata :)) 

Felicitari!

Link către comentariu
lambda_dryver

Mulțumesc frumos @sNaKeyy! 🍻

 

Sa zicem ca urmatorul pas nu va mai fi la fel de subtil, dar poate nici prea “flashy” n-o sa fie :)).

 

#staytuned

Link către comentariu
  • 1 month later...

Am pus emoteicon de ras frenetic la postarea lui Cata pentru ca Matei vrea sa tina lumea in suspans, sa creasca asteptarea iar tu i-ai dat la glezne :))))))))))))))

Link către comentariu

@Catta83 @ShadoWzZ Nu face omul nimic cu voi! 🤣

 

Este încă “work in progress”.
Mai tăiem,

mai lipim,

mai îmbunătățim,

adaptam,

montam și,

după vopsit, postam! 😂.

 

Mi-a ieșit chiar și rima! 

 

#staytuned 😈

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Au aparut ceva poze "pe surse".  🕵️‍♂️ Nu dau din casa, asteptam si varianta oficiala :D Felicitari! E....

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!