Jump to content

Audi A6


andrein

Postare recomandată

toate astea dupa ce a trecut si pe langa 2 masini din alea de imprastie mai mult pietre decat nisip. Sta noroiul pe partea dreapta gros de un deget. Nu a fost asa murdara de cand e ea ... dar s-a dus :D

Merge si acuma fara nici o problema ! Dar am si grija de ea . :D

PS: FLorinD .. e murdara pana peste urechi .. de simteam nevoia sa am stergator si pe geamurile laterale .. :P

Modificat de andrein
Link către comentariu
  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • andrein

    73

  • CT-87-ADY

    14

  • Ice_2k

    4

  • FLorin D

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

pentru sticker mare mic orice culoare il poti contacta pe voinea ....

scz de offtopic

Link către comentariu

cu siguranta .. poate o facem chiar la intalnirea locala ..pe care urmeaza s-o programam :offtopic:

ma gandeam ca iti place cum e captusita cu noroi si sare ;)

Modificat de andrein
Link către comentariu
  • 5 months later...

un mic up-date:

masina a primit un set XENON 6000 k

si leduri pt pozitii !

Urmeaza poze in curand !

Link către comentariu

Asa da :icon_redface: ! A trecut cea de cand recomanda Cipos. E si o cireasa pe tort cu LED la pozitii, bun.

Recomand pt fotografiere o ora la care nu a apus complet soarele. Sunt puse in evidenta mai bine fascicolele in cularea alb-rece cand mai e putina lumina afara.

Modificat de FLorin D
Link către comentariu

da, da , am vazut atunci cand mergeam langa tine cu voiau rotile din fata sa faca gaura in asfalt :lol:... oricum e f vizibila schimbarea :blush:

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Superbe stopurile, sunt poate singurele stopuri care imi plac dintre cele aftermarket. In general sunt dezgustat de kitsch-urile care le mai vad pe unele masini, chiar si aici pe forum.

Imi poti spune de unde le-ai luat, si de cine sunt facute? Multumesc

Link către comentariu

Imi plac stopurile, schimba mult spatele masinii. Pacat ca nu au ceva asemanator pentru A8 D2 :)).

Link către comentariu

ii sta f bine cu noile stopuri ... inca nu am apucat sa la vad pe viu la tine , abia astept sa ne intalnim sa le admir ... sa vad si eu ce este disponibil pt A4 meu sa am si eu :icon_cool:

Link către comentariu

Stopurile alea sunt exact ce-i trebuia unui A6ase din acea generatie sa fie din nou trendy. Linia lui inca nu-si arata nicicum varsta. Am un vecin cu unele identice si chiar merita orice banut. Bun detaliu !

Link către comentariu

@ 82 CIP: pai urmareste topicul cu intalnirile din neamt. Poate chiar maine ne vedem. Vezi acolo. Legatde stopuri pt A4 sunt unele faine ..pe un A4 din oras NT xx CCC ! --> il stie fratele tau :vaidecapulmeu:

@ FlorinD: asa e . Ii dau un aer mai tanar si proaspat masinii si nici nu au fost scumpe !

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!