Jump to content

Audi A6


andrein

Postare recomandată

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • andrein

    73

  • CT-87-ADY

    14

  • Ice_2k

    4

  • FLorin D

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

de p®ost ! ... :)

sincer era o treaba daca o faceam de la inceput .. dar asa nu mai are nici un "farmec".

deci deacum nu le voi mai sterge.

:))

Link către comentariu

pozele astea aveau deja nr scos ..caci erau "customizate" pt altceva ... si de asta inca mai pun poze cu nr scos.

Dupa ce le termin ..se va pute observa si numarul din nou !

Link către comentariu

O multime de poze :icon_cool: Unele dintre ele sunt chiar reusite, artistice. Bine, jumate din farmec se datoreaza masinii, evident (nu stiu daca ai avut emotii cand pisica a incercat un exercitiu de echilibristica, dar sunt teribil de amuzante pozele).

Un milion de km fara probleme ! Noroc !

Link către comentariu

tocmai de asta sunt multe poze .. ca poate .. poate una dintr-o mie sa fie reusita :). Oricum am cautat locatii ceva mai deosebite.

Ehh dar tinand cont de foto-model ... :)

Si cu pisica am vorbit inainte sa mearga pe varfuri :)

Multumesc pentru urare.

Bafta

Link către comentariu

da ...o masina frumoasa in orice anotimp....

te ai gandit la niste capace de oglinzi cromate?

cred ca ar fi dragut....

sa o stapanesti sanatos

Link către comentariu

da m-am gandit, dar daca as pune as alege cromul mat. Problema pentru care nu am cautat oglinzi a fost ca daca iau oglinzi ..ar mai trebui sa mai iau si un alt element sa zic, un eleron micut, sau sa ii schimb jantele. Daca tot bag un ban sa se cunoasca. In plus nu prea sunt eu dispus sa investesc banii in masina pentru ca ii pot baga in ceva ce imi aduce deocamdata profit :P

Asa ca mai astept un pic si caut s-o intretin cat mai bine asa stock cum e ea. As vrea sa ii pun o navigatie daca nu gasesc cat de curand un Concert 2.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!