Jump to content

Upgrade to Golf 7 GTD


ShadoWzZ

Postare recomandată

Eu vreau sa o dau dar nu fac cadouri/pomeni. Plecand de la ideea asta daca masina nu se da....nu plang. As avea ceva planuri pentru ea :)

Iar ca si inlocuitoare ma gandeam la ceva benzinara mai puternica si cu ceva mai multa tractiune .... pe aceeasi platforma :)

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu

Spre deosebire de Golf, diferentele de design dintre 5D si ST sunt minime. Dc iti place una iti place si cealalta. Insa esentialul e altul...aceeasi platforma, motor, transmisie dar... masina NOUA.

Link către comentariu

Leonul este o alternativa buna dar imi e frica de calitatea interiorului mai slaba si ca nu in mult timp o sa inceapa sa scartaie chestii prin masina lucru care ma dispera. In afara de asta, nu vreau ST.

Colegul @Luciosu m-a cam nimerit :))) dar mai e drum pana acolo se pare. Lumea apreciaza, se uita la nr de telefon si pune la favorite dar cam atat. Nu ma grabesc, ce o fi o fi.

Link către comentariu

Asa este comercializat produsul. Error free. Comerciantul este cunoscut in state...daca ar fi ceva probleme cu ele ar fi deja cunoscute pana acum.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Sunt la fel sau chiar mai luminoase decat becurile in soare direct? 

Cat a fost cu tot cu livrare? E pe lista scurta de modificari pe care vreau sa le fac.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Eee asa da, arata bine. De apreciat totusi ca ai sters praful de pe ea inainte de filmare!

Btw, ce mai face RAPID'a? :biggrin:

Link către comentariu

@The_Ego Le-am montat acum dupa amiaza si nu era soare afara. Sunt mai luminoase asta este cert iar lumina e imprastiata mai uniform (adica si in capatul semnalizarii dinspre aripa)

Uite difereta intre led si becul normal :

 

Pentru preturi vezi mai jos :

image.png.7e5e21867983394f42e5865f9a252328.png

Urmeaza sa comand luna asta si pe spate led-urile cum a facut si czr (e acelasi pret ca cele de pe fata)

 

@Stefan.DFS am sters prafu, am scos si folia si abtibildele de pe ea :)

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

A devenit gelos Golful de atentia primita de Rapid asa ca i-am luat si lui ceva frumos :) (dar la fel de subtil ca si la Rapid).

 

spoiler lip 2.jpg

spoiler lip 3.jpg

spoiler lip.jpg

Link către comentariu

Poate chiar prea subtil... Arata interesant.

Din spate se vede ceva sau este mascat de negrul de sub eleron?

Link către comentariu

Este complet mascat de negrul de sub eleron. Am sa fac o poza maine.

E subtil dar eu sunt avantajat de combinatia de culori :)

Link către comentariu

Mergem in continuare pe urmele lui czr si am achizitionat si montat led-uri si pe marsarier.

Am schimbat si bateria la masina ... Am mers pe Exide EK700. 

led1.jpg

led2.jpg

Link către comentariu
  • Aerofan a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!