Jump to content

Huse Octavia2,


codz
 Share

Postare recomandată

pai atunci nu mai sunt huse.....daca nu poti sa le scoti sa le speli.

e ca si cum ai schimba tapiteria.nu vreau sa fiu carcotas ,dar asa vad problema.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bridefo

    23

  • Valix

    19

  • gabriel

    15

  • gabiTdi

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

:) Nu va dati cu presupusu husele vin montate cu snur si bride se pot da jos sa se spele daca doriti .Deorece se pot curata pe loc in orice spalatorie auto. Contactatima NU ASCULTATI ORICE VARIANTA . Depinde de voi venirea mea la Bucuresti. Nu vin in Bucuresti sa vand huse fac huse doar la comanda la orice fel de masina sunatima la nr 0740893088 0724347455 0233634104- la nr de fix doar dupa ora 19.Daca ma sunati am sa va dau un nr de tel al unui sofer pe o octavia 2 din Bucuresti care sia facut huse la masina la comanda directorului la noi acum 3 saptamani sa vedeti husele si o sa va dea detalii cum se monteaza husele deoarece a stat langa mine cand leam confectionat si montat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:scratch: Acesta este modelul de huse pe care-l efectuam dar culorile sunt foarte multe. Eu va voi raspunde la intrebarile scrise pe forum in fiecare duminica dupa ora 7 seara. In timpul saptaminii astept tel dumneavoastra . Contactatima pt mai multe raspunsuri .Nu cred ca dumneavoastra nu va permiteti sa dati un tel , apelurile costa ca orice alt apel pe un tel fix sau celular. Sunatine la 0724347455 0740893088 0233634104. :Driver: Sunanduma evitati orice distii pe forum inutile si care nu sunt adevarare(unele) sunt cel mai in masura sa va raspund la intrebari . VA multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Vad ca nu a mai scris nimeni aici,sa inteleg ca nu si-a facut nimeni huse? Daca da spuneti-mi si mie cat au costat pana la urma si daca montajul il poti face singur sau trebuie facut de meserias.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai nu ma mai sunat nimeni vad ca nu sunteti interesati si nu folositi nr de tel la care pot fi contactat

:) :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa se faca mai cald ca sigur fac o comanda .A facut careva pana acuma , eu nu sunt din bucuresti si nu stiu nici cum arata mostrele poate numai daca vin pe acolo sa le vad ca altfel nu vad cum as putea face ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare

Inteleg ca Valix are mostrele cu materiale. Cum te putem contacta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:) Am discutat cu omul care face husele si se pare ca mai am ceva de asteptat pana voi putea sa le achizitionez.Data fiind distanta mare P.Neamt-Oradea si faptul ca montajul e recomandat sa fie facut de el nu e prea rentabil sa vina aici.Dar cand sa incalzeste fac eu un drum la el si rezolv problema si mi-a promis si un mostrar pt a putea fi consultat de cei din partea asta de tara.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Azi am vorbit din nou la telefon cu domnul de la P.Neamt si mi-a confirmat faptul ca saptamana viitoare voi primi prin curier un catalog cu mostre de material si ceva fotografii cu modele de huse pe care el le produce.Prin urmare incepand cu sfarsitul saptamanii viitoare (sper)cei din zona de vest care vor sa vada mostrele de material sa ma contacteze la nr. de tel din profil.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu am vorbit cu Marius si urmeaza sa vina duminica la Bucuresti cu un set de huse si apoi se va opri si la Ploiesti sa-mi aduca mostre de material si sa faca tiparele pentru polo al meu. Poate organizam un grup-buy pentru Ploiesti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sal.Foarte important:sunt marius_isb din Piatra-Neamt,pentru cei din Bucuresti interesati de huse va anunt ca duminica,19 martie 2006,intre ora 10-11 dimineata ma voi afla in service auto din soseaua Giurgiului in sediul Rocar,montez husele pe o Octavia2.Cei interesati pot veni acolo sa vada husele montate si mostrele de material.Va multumesc si va astept acolo! Nr de tel:0724347455.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

faceti niste poze plssssssssssssssssssssss

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vezi ca sunt poze in pag 2 sau 3 de pe o skoda care arata foarte bine(parerea mea ca nu se asorteaza cu interiorul masinii, dar asta e altceva, poti vedea lucratura).

Eu o sa realizez niste poze cu materialele, in cazul in care se tine de cuvant Marius si trce prin Ploiesti maine si imi lasa mostre, sa va faceti o idee de materiale. Cat despre alte huse pe care le-a fotografiat Marius si le-a pus pe aici pe undeva (da si tu un ochi pe toate cele 6 pagini), n-as zice ca sunt asa de atragatoare la pretul avansat, dar sa nu comentez pana nu vad si alte lucrari. Astept si eu poze de la cel care isi monteaza maine husele in Bucuresti si care cred ca este un membru al forumului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exact asta ziceam si eu , restul le stiu pozele dar nu se vede nici un detaliu, asa ce sa vad culoarea este crem si eu nu vreau crem iar celelalte sunt mici rau nu se vede nimica interesant deci din aceste poze daca ar fi sa ma hotarasc nu cred ca as putea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am mostrele de material!

Imediat fac niste foto sa vedeti ceva nuante si texturi.

Astept si eu foto facute azi la Bucuresti de cei care au asistat la montaj!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imagini cu o parte din mostrele date de Marius azi aici >>

Fac precizarea ca nuantele sunt orientative datorita calitatii imaginii ca urmare a procesarii, a nepriceperii mele la facut poze :offtopic: cat si a monitorului vostru.

Modificat de bridefo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A fost cineva la intalnirea cu Dl. Marius, sa vada cum se pun husele?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

EU mi-am pus husele weekendul trecut. Va trimit poze cat pot de repede. Montarea dureaza ~3 ore si presupune demontarea scaunelor din fata - scoaterea de pe sine. Husele stau perfect si nici nu zici ca sunt huse - sunt foarte mulate pe scaune.

Omul este de incredere - eu i-am trimis avans 50% si restul cand a venit in Bucuresti. Eu i-am platit si drumul.

Marius

A fost cineva la intalnirea cu Dl. Marius, sa vada cum se pun husele?

Persoana de contact pentru Bucuresti este Dragos Mengher 0720202020. El are monstrar si de piele si de stofa.

EU mi-am pus husele weekendul trecut. Va trimit poze cat pot de repede. Montarea dureaza ~3 ore si presupune demontarea scaunelor din fata - scoaterea de pe sine. Husele stau perfect si nici nu zici ca sunt huse - sunt foarte mulate pe scaune.

Omul este de incredere - eu i-am trimis avans 50% si restul cand a venit in Bucuresti. Eu i-am platit si drumul.

Marius

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asteptam pozele de o saptamana... Bine ca ai intrat in sfarsit pe forum, ca sunt tare curios sa vad cum arata husele si la tine. Am inteles ca s-au facut foto si in timpul montajului (asta mi-a zis Marius) si le astept si pe acelea.

Un pret se poate dezvalui?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate si eu astept pozele de la amicul meu care nu a uitat aparatul acasa :). Imediat ce le am le urc.

Referitor la pret, pe mine m-a cost 500RON cu tot cu transport dar preturile variaza - a venit numai pentru mine.

Asteptam pozele de o saptamana... Bine ca ai intrat in sfarsit pe forum, ca sunt tare curios sa vad cum arata husele si la tine. Am inteles ca s-au facut foto si in timpul montajului (asta mi-a zis Marius) si le astept si pe acelea.

Un pret se poate dezvalui?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A pus cineva pe O2 huse tip Michael Schumacher, cele din Metro. Imi plac si vreau sa-mi cumpar dar nu stiu daca vin bine. :cheers:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am pus husele respective pe ibiza si erau cam mici(spatarul nu era acoperit pe laterale), cred ca pentru octavia sunt si mai mici

Eu as alege modelul despre care se discuta aici, de fapt le am pe masina

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pozele sunt pe pagina 2 sau 3 si vin super bine pe masina eu nu cred ca sunt mai frumoase cele schumacher dar e diferenta de bani aici cauta pozele si vezi

Totusi alte culori nu a luat nimeni ca eu as fi interesat de ceva inchis sa vad cum vin, niste poze clare ar fi bune(momentan folie de geam si apoi huse dinastea ca sunt faine pe crem dar totusi am interior negru)

Modificat de gabriel
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!