Jump to content

Huse Octavia2,


codz
 Share

Postare recomandată

Cred ca de aici sunt luate, daca tin minte cat am locuit in Piatra Neamt, dealerul se afla undeva dupa restaurantul laguna...mai incolo spre iesirea din oras ?

Neamt Uniservice Graitaru S.R.L. Bd.Decebal nr.90T,bl.A1,parter, Piatra Neamt 0233.211.333

0233.230.305 0233.211.333 uniservicevanzari@ambra.ro

uniserviceskoda@ambra.ro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bridefo

    23

  • Valix

    19

  • gabriel

    15

  • gabiTdi

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Chiar ca-s misto. Eu am tapiterie Eminent Ivory, merg la fix. Hai ca sun eu azi si scriu cat costa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc pt. apreciere

materialul este un fel de inlocuitor piele (piele ecologica), eu le am de 6 luni si nu am avut nici un fel de probleme circuland cam 15.000 km.

se curata foarte usor de jeg cu solutii pt curatat piele.

si eu sunt curios sa aflu pretul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt o nuanta de galben, presupun ca au si alte culori

sunt luate de la uniservice graitaru - Piatra Neamt

eu am intrebat in Ploiesti si nu au asa ceva, numai un model textil care nu prea se aseaza bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Arata intr-adevar f. bine, am sa ma interesez daca au si pt O1, interiorul meu e bej, deci astfel de huse mi se potrivesc de minune !!!! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt curios daca au si pe gri deschis cum e tapiteria mea, Valix daca suni poate intrebi si chestia asta :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bai copii, treaba sta in felul urmator: am vorbit la Skoda Pt Neamt si mi-au dat telefonul tipului care le face. Pretul este de 4.800.000 / toata masina (elegance) - zic asta pt ca se acopera si cotierele - pret care cica se mai negociaza, dat fiind ca venim din Bucuresti. Problema ar fi ca trebuie sa mergem cu masinile acolo, pt ca are multe nuante de culori si diferite combinatii textil/textil-imitatie piele/imitatie piele integral. Cica anuntam cu 3 zile inainte si ne rezerva o zi intreaga pt noi, zi in care face tapiteria live. Suna bine treaba, poate ne combinam mai multi pe o masina, si, in afara soferului, restul iau husele la pachet si le monteaza acasa. Fac si huse separat pe scaune (pt cine nu vrea toata masina).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De acord cu tine, Valix. Mergem 4 insi cu o masina sau mai multi in 2 masini si platim acolo exact pt culoarea care se potriveste cel mai bine fiecaruia din noi. Eu am interior bej ca si tine...

p.s. Eu sunt de acord sa merg cu masina mea cu conditia sa fie o zi de week, din februarie. Tel mele sunt in profil. Valix, posteaza-l si pe-al tau, sa luam legatura.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@DORU14: ideea ar fi sa mergem posesori de acelasi tip de masina, ca daca face omul un set si se potrivesc la fix, ii zicem sa mai scoata inca 2-3. Dar tu daca ai O1 si eu O2, nu cred ca e prea bine.......

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca se poate as vrea si eu huse..daca se hotareaste cineva sa se duca va rog mult sa ma anuntati si pe mine ca sigur vreau sa cumpar si eu....multumesc anticipat! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De acord ca pct tau de vedere, Valix, eu ma gandeam insa ca daca ne strangem de ex 6-7 doritori, mergem cu 2 masini (unii posesori de O1, altii de O2) si asa impacam ambele tabere. :D

Modificat de DORU_14
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Valix: :D Ne dai si noua nr de telefon in cauza? Cu multumiri...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fratilor, si eu vreau !!! Pt. Bora. N-am gasit nimic sa-mi placa iar husele din poza par mai mult decat o.k. :(

Haide-ti sa ne organizam putin. Sunt convins ca daca exista cerere mare, obtinem si un discount.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bun. Pai hai sa scriem aici cine vrea huse 100 % sigur, pt ce masina, si ce culoare. Eu il voi suna pe tip sa-i zic ca suntem X persoane, sa-mi zica pretul final. Ok?

Eu vreau Pt O2 - bej

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu ptr. O2 elegance vreau huse bej.. :) ...si m-ar interesa un pret si ptr cele din piele daca se poate..

Modificat de Amy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai eu acum vorbesc doar de cele imitatie de piele.

Mai am un prieten care vrea, tot O2, tot bej.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu vreau pt. Bora, pe gri. Scaunele sunt de G4 si se aseamana mult cu cele de pe O1.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bun. Pai hai sa scriem aici cine vrea huse 100 % sigur, pt ce masina, si ce culoare. Eu il voi suna pe tip sa-i zic ca suntem X persoane, sa-mi zica pretul final. Ok?

Eu vreau Pt O2 - bej

Ma adaug si pe mine: pt Octavia 1 - bej (imitatie piele, ca in poze)

p.s. Daca se obtine discount, e super. Insa daca se pune problema unui drum la Piatra Neamt pana pe 18 februarie, nu pot veni cu masina, intentionez sa schimb distributia! Deci oferta mea de a merge cu propria masina si de a lua si alti doritori este valabila incepand cu 18 febr. Daca e mai devreme, sper sa ma ia altcineva cu O1.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hai ca am facut o chestie si mai misto: am vorbit cu tipul, si i-am dat adresa mea, iar el imi trimite un mostrar cu materiale si culori. Urmeaza sa ne intalnim noi, cei care vrem huse, ne hotaram fiecare ce vrea, ii trimitem inapoi cod culoare, tip masina, nr. bucati si un avans, iar el le confectioneaza si vine cu ele la Bucuresti pt montaj. Ni le monteaza tot el aici, ca cica nu e chiar asa simpla operatiunea. Singura problema e ca ar trebui sa fim minim 10, iar pretul final va fi de 450 RON/bucata. Ce ziceti?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!