Jump to content

Accesorii Golf5


toni
 Share

Postare recomandată

Poate intereseaza pe cineva... In oferta octombrie-noiembrie 2007 primita de la Augsburg exista urmatoarele accesorii de tuning pentru Golf 5:

- set faruri Angel Eyes (Raid): 850 RON;

- set pleope faruri (Rieger): 180 RON;

- set stopuri clare (Raid): 450 RON;

- set stopuri LED (Hella): 1150 RON;

- set ornamente crom grila radiator (In-pro): 280 RON;

- set ornamente grila bara fata (In-pro): 280 RON;

- set ornamente crom manere usi (Kamei): 150 RON;

- set capace crom oglinzi (egale) (Kamei): 250 RON;

- cotiera fata (Armster): 250 RON.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 732
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dudu

    37

  • homeboy

    29

  • 4abc

    25

  • sol1

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

Drapar, ai idee, pleoape faruri Kamei gasim la Augsburg?

Merci!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Homeboy, urmeaza sa imi vina la sfarsitul lui octombrie un Golf GT Sport.

Imi poti spune te rog, daca se pierde garantia daca schimb Stopurile Stock cu unele LED OEM achizitionate de la Accesorii si piese si montate la service la Quark?

Si mai o intrebare poti aduce scut intarit sau metalic pentru GT Sport?

Eventual daca poti si preturi pentru scut si Stopuri LED OEM.

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stopurile sint undeva la 12 milioane.Scutul tot pe acolo.Nici una nu afecteaza garantia.Evident,daca sint produse omologate,nu facute pe vaporul China.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am studiat si eu putin preturile celor de la augsburg de pe site.

am constatat ca spre exemplu ornamentele cromate pt manerele de la usi sunt pe 150 ron, in contextul in care eu le-am cumparat cu 50 ron, sunt de inox.

cum se justifica cei 100 de lei pe care ii percep ei in plus?

asa este oare diferenta la toate produsele comercializate de ei?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu se justifica.Cum nu se justifica nici la noi la firma.E o afacere ca oricare alta.S-a mai dezbatut problema,cred eu,hai sa nu deviem.Daca am un cui si cer pret dublu pe el,e problema mea.Devine problema ta doar daca il cumperi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru piese si accesorii, merita macar la nivel de inspectie un ochi aruncat pe ebay.de Aia au o gramada de piese VW originale. Problema mare e ca nush daca livreaza si in .ro A comandat careva ceva vreodata de pe ebay fara stress? Ca in Germania se livreaza in 2 zile si platesti intre 2 si 17 euro, asta stiu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se pare ca sistemul de plati online Paypal a acceptat si Romania de curand. Deci ar trebui sa putem face plati pe ebay, trebuie numai urmarit ca vanzatorul sa accepte trimiterea produsului in Romania.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vazut ziele trecute pe un R32 puse lumini de zi ca pe audi S6 si m-ar fi interesat unde se pot pune si in bucuresti sau de unde poti sa le achizitionezi.

Am atasat si un filmuletz gasit pe youtube cu genul modelul ce il vazusem si poza cu ledurile de pe S6

PS.1 Si daca ma poate ajuta cineva cu o traducere din germana la ce se vinde aici....cred ca astea sunt...si vroiam sa stiu detalii..dar cu germana sunt la pamant. Tks

http://cgi.ebay.at/ORIGINAL-Audi-S6-Tagfah...2QQcmdZViewItem

post-6262-1192605096_thumb.jpg

post-6262-1192605415_thumb.jpg

post-6262-1192605421_thumb.jpg

Modificat de Bobocel
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Bobocel> vezi aici golful pe care l-ai vazut in Bucuresti. Mai vezi si pe aria tuning ca este topic despre S6 TFL

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poti sa imi spui si mie daca pot sa pun pe golf V (cu proiectoare de ceata...din fabrica) asa ceva? Cat te-a costat achizitia si de unde...tot am rasfoit paginile de la Masina Mea si nu am gasit. Merci mult!!!

Felicitari pentru masina este ..super.... O sa pun curand...poate azi....poze cu stopurile cu leduri..pe care le ai si tu dar pe culoare masinutzei mele..Mie imi plac fff mult...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aviasol, foarte misto situ' dar cu germana sunt la pamant!

voinea, a intrebat cineva pe topicul tau si se vorbea despre faptul ca bara de r32/gti permite instalarea TFL, noi cei cu bara stock avem vreo solutie?

merci!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E interesant..Nu inteleg daca sunt universale sau exista pt fiecare model ceva anume?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aa..si in pozele alea sunt adaptate la diverse masini..nu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iti dau eu un numar si suni..am eu un prieten din bc care se ocupa de produse de tuning..ii spui ca ti-am dat eu nr.. Silviu il cheama 0745085888

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi mult.Sper sa le poate aduce...il sun acum...Farurile de la IN-pro cu look oem costa 500 euro...nu e prea convenabil tinand cont ca cele originale cu tot cu xenon ajung pe undeva pe la 600 euro.End of :lol: :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@4abc, ceea ce vezi tu la inpro nu-s facute de ei... ei au doar catalogul... ceea ce iti place tie e defapt produs hella :lol:

Hauptscheinwerfer, links VW Golf V, Linsenoptik

Bestell-Nr.:

1EL 009 476-011

Preis:

249,00 EUR

Bild vergr

Modificat de aviasol
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sa inteleg ca e xenon pe faza scurta, sunt fumurii si ... cam atat. corect?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va povesteam de stopurile cu leduri...uite si cateva poze....Au costat 1420 LEI la PBN. Termen de livrare 5 saptamani.

post-6262-1192615278_thumb.jpg

post-6262-1192615287_thumb.jpg

post-6262-1192615293_thumb.jpg

post-6262-1192615303_thumb.jpg

post-6262-1192615308_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!