Jump to content

Accesorii Golf5


toni
 Share

Postare recomandată

E ca optiuni la achitie masina noua!! Vezi in configurator :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 732
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dudu

    37

  • homeboy

    29

  • 4abc

    25

  • lucianwwl

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

dukuletz, mea culpa, nu am citit cu atentie! cel putin m-am lamurit!

am vazut niste pleoape faruri kamei, cum vi se par?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu se poate comanda nimic din kitu ala aerodinamic pt 4motion ?
de ce sa nu se poata?

Din ce scrie in brosura nu cred ca se poate : dscf0440hy2.th.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

inca mai astept propuneri, sa fie pleoape far de la Kamei?

mie alea imi cam plac!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
DJ AlexUnder Base
merci eugenus!ieri am pus manere laterale cromate (le avem negre), arata super acum, sunt de inox.de la magazin mi s-a spus ca imi pot aduce si badouri, cum credeti ca o sa arate?merita?
@lucianwwl Eu mi*am echipat masina din fabrica cu ornamente cromate si design individual :beerchug: :D Sper sa fie okei !
Unul din putinele Kit-uri care dau bine pe GTI:
@homeboy ... Prea smecher ... Bravo tie omu' ! :D Modificat de DJ AlexUnder Base
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o cotiera de golf 5 stie cineva pe unde as putea gasi si un pret ?

multumesc mult!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cotiera daca vrei noua si pe original gasesti la dealer insa pretul este pe masura..in jur de 1000 ron..+tva...asa era acum jumatate de an cand am intrebat eu :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@homeboy

kit-ul de la osir arata intr-adevar foarte bine , insa pretul este cat unul de abt si de rieger la un loc sau mai mult ..... nejustifucat de scump cred eu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

adimtu: Incearca la dezmembrari... La PBN e 16 sau 18 (nu mai tin minte sigur) milioane...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A montat cineva pana acum sertare sub scaunele fata?As vrea sa fac aceasta operatiune cat de repede.Le-am vazut utilitatea pe masina lui Istef.... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc pt ajutor,ma gindisem la pbn dar am zis ca poate era cineva care aducea ,eu am cautat topic-uri dar degeaba

multumesc inca o data

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

unde la dezmembrari? (era vorba de cotiera pt golf v)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

4abc, cum utilizeaza istef sertarele de sub scaun? eu le am poate le exploatez gresit!? :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma refeream la faptul ca sunt foarte bune ca spatiu de depozitare..m-am saturat sa imi '''bazaie''' prin portiere diferitele obiecte pe care le pun pe acolo...pur si simplu se trag in fata ca sa le deschizi(glumeam) :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, si mie mi se par foarte utile si as monta asa ceva daca se pot gasi after-market.

Asteptam in continuare sugestii. :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sincer eu depozitez o gramada de chestii acolo, sub ambele scaune.

E adevarat ca uneori incerc sa reglez scaunul de manerul ala :blink: din obisnuita de la cealalta masina...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

DJ AlexUnder Base

@lucianwwl ... sorry frate ... nu am poze cu design individual ... gasesti imagine in catalogul pentru modele de Golf 5 ... ornamentele cromate nici ele nu stiu cum arata ... mie imi vine masina peste 3 luni cred .... asa scrie in fisa aia , termen livrare : 14 saptamani ! mai am 12 de asteptat ... poate o veni mai repede ! :question:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

oh, sorry! asteptare usoara! eu am renuntat oricum la orice alrfel de adaugiri aftermarket, manerele chiar le doream cromate, acum m-am oprit!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

DJ AlexUnder Base
oh, sorry! asteptare usoara! eu am renuntat oricum la orice alrfel de adaugiri aftermarket, manerele chiar le doream cromate, acum m-am oprit!

Luci ... sunt okei si la pretz si dau bine din cate am vazut pe alte masini! Cat ma pricep si eu :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@lile-mie nu mi-ar placea sa am ce au toti,daca tot e sa pun ceva pe masina.La mine nu se pune problema,prefer aerodinamica de fabrica,in detrimentul aspectului.Dar daca ar fi sa o fac,as alege ceva mai....deosebit decit rieger sau abt.Si,in orice caz mai discret....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!