Jump to content

Golfuletzu meu Mk. 4


~LauR~

Postare recomandată

Etrierii eu zic sa vopsesti in rosu , asta daca nu ai facut o deja

Link către comentariu

I-am facut anul trecut in rosu si s-a mai dus putin din vopsea acum...ma gandeam sa ii fac iar DAR in portocaliu     :D

Modificat de ~LauR~
Link către comentariu

Azi am facut un drum pana la tara ( judetu Tulcea ) sa o duc pe bunica-mea si la intoarcere am facut cateva poze :D

 

post-69411-0-28623700-1374342952_thumb.jpost-69411-0-78781300-1374342965_thumb.jpost-69411-0-15843800-1374342972_thumb.jpost-69411-0-59085800-1374342978_thumb.jpost-69411-0-65294700-1374342986_thumb.j

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

ba laure , da neagra-i mai , lasa ca e faina asa , parerea mea ca , daca aveai jante alte culoare mai deschise , arata si mai bine , uite exemplu cel mai graitor la golful cu, care ai facut poze

Link către comentariu

Stiu ca este prea inchisa :)) dar imi place :)) la anu as vrea sa vopsesc unele elemente inclusiv si jantele, ma gandesc la o culoare pana atunci :)

Link către comentariu

Eu ma gandeam la culoarea asta post-69411-0-75823700-1375693785_thumb.j dar mai e pana atunci...vedem...

Modificat de ~LauR~
Link către comentariu

Vezi cum arata gun metal la mine pe audi. Dar tu ai mers pe all black asa ca nu cred ca vei schimba culorile :).Once go black, never come back!

Link către comentariu

Da imi place si gun metal dar daca am sa schimb culoarea cred ca va fi albastru de mai sus sau chiar mat :D orice ar fi NU culoare tipatoare...

Link către comentariu

Parerea mea e ca, culorile astea indraznete vin bine pe masini care sunt low si cu jante minim 18! Poate sunt eu mai batran...in gandire! :))

Modificat de flaviusmaff
Link către comentariu

Flavius cam ai dreptate.

Mai e pana le fac... deci am timp de gandire.

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Argintiu perlat :D

Cand sunt spalate...se vad foarte misto in soare...dupa care cand se mai murdaresc putin arata fix ca gunmetal :)

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Eu zic ca arata bine pe negru. Eu o sa mi-o vopsesc gri ala de la golf 6 gti. :d

null_zps73f42f6b.jpg

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!