Jump to content

Covorase auto


bully
 Share

Postare recomandată

Pot executa, la comanda, covorase auto din mocheta auto pentru aproape modelele Volkswagen oldtimer si nu numai. Posed o serie de sabloane, dar pot executa orice fel de modele.

Modificat de Alex_B
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu am sabloane, dar le pot face dupa o masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu am sablon, dar sunt din Bucuresti si ti-le pot face dupa alea vechi sau dupa masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

un set complet de mochete pt o broscuta pre 67 poti face si cat ar ajunge?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 weeks later...
  • 9 months later...

Covorase din cauciuc pentru VW Passat B 5.5 aveti? Ma intereseaza cele care au sistem de fixare numai pe fata. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Eu fac numai covorase din mocheta, dar ele sunt ok si pt. iarna. Mocheta este cauciucata, are 5mm de cauciuc peste care este un strat dens de mocheta, de 5-7mm, care nu se imbiba cu mizerie sau apa. Am si sistemul de prindere pt fata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

salut,ptr un bus t2a poti face covorasul din fata zona sofer -pasager,culoare verde?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!