Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

Golf 1 diesel 1600 cmc,an 1981,alarma+inchidere,235.000 km.

4.500 RON

Modificat de mielu80
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

din constanta va intereseaza ceva? am vazut un golf 2 cl, motor 1.8 de vanzare. 2 usi, alb, arata f bine, vopseaua cel putin parea noua. pretul era 2.000 eur. si interiorul era ingrijit. serios ca arata foarte bine. intereseaza pe cineva? daca e asa, fug sa-i fac niste poze si sa-i iau nr. de tel. :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

revin cu un golfulet mk2 foarte frumos. l-am vazut prin cartier. e in constanta. chiar mi-a lasat o impresie foarte buna masina, si pretul e chiar mic! uitati pozele:

(am pozat foaia din geam, asa ca numarul de tel. al proprietarului il gasiti acolo)

ps> pozele sunt facute cu telefonul. sper sa ajunga calitatea aceasta :)

Modificat de cristivw
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

arata foarte bine la prima vedere,dar cateva chestii se vad la el.din cate am vazut eu din poze se pare ca masina a fost lovita in partea stanga,far nou,aripa nu se mai pupa bine cu usa soferului,lipsa cauciucul(chederul) de la baza parbrizului ce merge pana sus pe tavan :) :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

credeti-ma ca masina este foarte teapana. una e in poze, alta e sa o vezi live. deci arata prea bine. intr-adevar, chedere pe tavan nu are, deoarece a fost vopsita. n-are punct de rugina. este un alb foarte frumos. de lovita, nu cred ca a fost cine stie ce. daca nu se pupa, poate fi de atunci cand s-a vopsit si s-a dat jos tot de pe ea :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

arata foarte bine la prima vedere,dar cateva chestii se vad la el.din cate am vazut eu din poze se pare ca masina a fost lovita in partea stanga,far nou,aripa nu se mai pupa bine cu usa soferului,lipsa cauciucul(chederul) de la baza parbrizului ce merge pana sus pe tavan :) :)

pai de aici se explik cei 2000 E...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in fine, eu spun ca masina merita... si nu cred ca doua chedere fac atat de mult. cine este interesat, sa o vada. mie chiar mi-a lasat o impresie foarte buna. este teapana, arata foarte bine si este ingrijita.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in fine, eu spun ca masina merita... si nu cred ca doua chedere fac atat de mult. cine este interesat, sa o vada. mie chiar mi-a lasat o impresie foarte buna. este teapana, arata foarte bine si este ingrijita.

intre noi fie vorba, chederul acela lipsa costa 6 mil nou... iar doua chedere fac 12 mil :))

just ask arthur (G60)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

no way!!! :)) maaaama asa scumpe sunt doua bucati de cauciuc??!? dar nu merg puse de la alte masini? oricum, eu sub un cheder din ala de la mine am descoperit o mica (5mm) pata de rugina... oare ce s-o ascunde sub ele? macar asta stiu ca nu le are si e vopsit bine :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tinand cont de faptul ca am gasit un alt golf 2 la un prieten de familie, tot GT dar din '91.. cred ca in curand il voi scoate pe al meu la vanzare. Mai am sa schimb tamponu de la motor care face figuri si gata. Nu vreau ca viitoru proprietar sa imi bata in nici un fel obrazu. Are tota directia schimbata ( bilelte, capete de bara, capete de planetara) amortizoare pe spate de 6 luni, placute de frana de 4 luni, filtre toate schimbate.

Ultimul pretz: 2.700 euro.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

all in due time my boy.. all in due time....

nu sari asha pe mine.. cand o sa fiu 100% ca urmeaza sa o dau.. o sa dau tot ce vreti... deocamdata sa ii mai schimb ce e nevoie ca nu vand o troaca, vand o masina... :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

http://volkswagen.masini.ro/anunturi-secon...wagen,47158.htm

e a mea avand in vedere ca nua m ce sa caut la volan ;) am zis ca e pacat sa o tin degeaba pretul aceala este pt cei ce "doar intreaba"

probabil asta va si ultima mea interventie pe acest forum avand in vedere ca am pus punct la soferie azi ;) asa ca va urez succes si sanatate ca e cea mai importanta! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dar ce s-a intamplat? parca doar ce ti-ai luat-o... in fine. sanatate si mult noroc si tie :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pare rau s-aud asta. Si oricat de curiosi am fi unii dintre noi nu te vom intreba de ce.

Numai bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

..Si oricat de curiosi am fi unii dintre noi nu te vom intreba de ce.

ce subtil ai fost :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

http://volkswagen.masini.ro/anunturi-secon...wagen,47158.htm

e a mea avand in vedere ca nua m ce sa caut la volan :( am zis ca e pacat sa o tin degeaba pretul aceala este pt cei ce "doar intreaba"

probabil asta va si ultima mea interventie pe acest forum avand in vedere ca am pus punct la soferie azi :P asa ca va urez succes si sanatate ca e cea mai importanta! :P

e o greseala ITP 2006 :P mai exact mai 2006 cum nu am putut corecta postul asta ete inca unu

pe 3 martie ma duc sa ii fac si autentificarea defpat "nu eu ca eu nu mai conduc" :)

Modificat de chemmitz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

....sweeeeeet...daca as avea banii l-as multzumi pe om :(. Ii facuta cu gust, zic eu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:scratch: parerea mea e ca nu face chiar atatia bani... :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

macar daca se specifica anul de fabricatie si sincer sa fiu, intr-adevar pretzul mi se pare mare...dar poate este asa sa aibe de unde sa mai lase..

cine stie..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai hai s-o luam logic, ca detectivii :Driver: mi s-a parut mare pretul de ce: daca va uitati mai atenti, masina are t-r-i-u-n-g-h-i-u-r-i.

anul de fabricatie il aproximati fiecare.

simplu, nu? :scratch:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:screwy: Voi pretuiti o masina dupa anul fabricatiei si 3 poze ? Rusinica!

Daca e sa o luam tot in aceeasi logica pt unu care are mk5 tarabonatele noastre nu valoreaza decat o bere si un drum la REMAT ":D"

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!