Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

Super! A scazut pretul cu 800 in zece zile!

Si va mai cadea cu siguranta pretul cunosc masina si stiu si motivul pt care scade pretul, eu unul nu m-as baga.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

este intact,alb,aer c,bari late,etc

sorry, dar nu putea sa intru pe autovit...

deci, pt cine e interesat... mai e un golf 2 de dezmembrat in BUZAU (daca e cina interesat sa-mi spuna ca-l pun in legatura cu baiatul)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, ma intereseaza pe mine maruntisuri... vezi aici!

astept pm

multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

weee am vorbit si eu cu omul, si a zis asa: daca voi sau altcineva cumpara piese mai mari din masina (motor, aer conditionat, portiere, bord, interior, scaune, bancheta, masca fata, faruri, stopuri, bara protectie etc.) imi trimite si mie maruntisurile cerute (ale mele incap toate intr-o cutie de pantofi) :P

asa ca la treaba baieti, sa vedem ce ia fiecare din ea :P

aici este scurtatura catre anuntul omului - 1990 vw golf 2 gti

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si va mai cadea cu siguranta pretul cunosc masina si stiu si motivul pt care scade pretul, eu unul nu m-as baga.

Hehehehe mai Bobo ce ai tu impotriva unei masini care merge permanent in drift ? :P

Modificat de G60
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hehehehe mai Bobo ce ai tu impotriva unei masini care merge permanent in drift ? :D

Impotriva masinii nimic, pacat ca soferul........ intelegi tu. Daca nu ma insel candva era a unui membru de pe forum si chiar a fost la intalnirea de iarna de anul trecut.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da Bobo masina era B-25-FUG daca nu ma insel iar proprietarul era Adi si masina era neagra pina la intilnirea de gradul 3. Good old days !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

weee am vorbit si eu cu omul, si a zis asa: daca voi sau altcineva cumpara piese mai mari din masina (motor, aer conditionat, portiere, bord, interior, scaune, bancheta, masca fata, faruri, stopuri, bara protectie etc.) imi trimite si mie maruntisurile cerute (ale mele incap toate intr-o cutie de pantofi) :)

asa ca la treaba baieti, sa vedem ce ia fiecare din ea :)

aici este scurtatura catre anuntul omului - 1990 vw golf 2 gti

daca luam pe bucati, masina aia face 800 eur numai din:

- 100 barile late

- 100 4 geamuri electrice

- 100 servodirectie

- 100 aer conditionat

- 100 usi fara triunghi

- 100 scaune + bancheta

- 100 motor

- 100 restu'

bine, pretul acestor piese poate iesi chiar la jumatate din cat am scris eu acolo, in functie de ce alte piese mai "praduieste" lumea. preturile le-am facut oarecum la deruta, dar se intelege ideea. poate chiar mai lasa si omu' 100 eur :(

Modificat de agent smith
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

agent_smith, cam ai dreptate. eu am vorbit cu omul de cateva ori azi si ieri si cam asa sta treaba. ori o da pe toata, ori pe bucati. ar iesi bine pt. mai multi cred. eu insa mai am varianta sa o cumpar pe toata, pt ca este exact ca modelul meu, exact aceleasi dotari... si la a mea mai am de pus :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bun, gaseste 8 oameni dispusi sa dea 100 eur +/- (fiecare cu piesa care-l doare) si iei toata masina. daca are numere valabile o aduci chiar pe roti.

ce pot eu sa fac este sa va ajut cu un spatiu unde sa tineti masina pana se imparte in diverse piese. locatie: Colentina

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bun, gaseste 8 oameni dispusi sa dea 100 eur +/- (fiecare cu piesa care-l doare) si iei toata masina. daca are numere valabile o aduci chiar pe roti.

ce pot eu sa fac este sa va ajut cu un spatiu unde sa tineti masina pana se imparte in diverse piese. locatie: Colentina

aaaaa... nu te-ai uitat putin in stanga, la mine, langa avatar? eu sunt din constanta :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu e deloc dubios asta e pretul daca vreti sa va convingeti de asta mobile.de va poate confirma. Iar daca e ceva dubios atunci fata masinii este deoarece trecand peste faptul ca nu este nimic original acolo in plus nici nu se potrivesc elementele ... asa ca poate o busala mica ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

interesant... pacat ca nu poate circula pe strazi :offtopic:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

I wonder oare ce o mai fi bun din ea la 900 euro ?????

cre' ca farurile alea ca mie alea imi plac :offtopic: sigla... si poate da nu sunt sigur...vopseaua :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

as lua-o numai pt piese :offtopic: ... as pune absolut tot pe a mea :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca tu crezi ca o masina de curse ajunsa la capat de linie mai are ceva bun esti f optimist !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mie sincer imi place idea cu rolbarul si amortizoarele..in rest, vb lui G60.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!