Jump to content

Golf 6/Jetta - Functia Mirror Down


mede
 Share

Postare recomandată

Nu știu dacă forumul trimite e-mail la fiecare mesaj din conversație și nu știu unde ar fi trebuit să ajungă la tine mesajul meu dacă tu ai șters conversația. Eu știu ca ți-am răspuns și am dovedit acest lucru. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bun, deci se pare ca e vorba de o neintelegere. 

Ce facem mai departe?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E decizia ta ce faci mai departe.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Uitasem de topicul asta pentru ca m-am luat cu altele.

Ai dreptate.

Relansez intrebarea: cine altcineva ma poate ajuta cu problema legata de mirror down (e necesara inlocuirea calculatorului de usa + posibil a motorasului din oglnda -> pe care il am deja)?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cu ce sa te ajutam? Ai cod Pn calculator,motoras. Cu montaj/codare? Suntem cativa pe aici care putem face retrofitul. Inclusiv Al.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, montaj\codare si eventual ajutor achizitie calculator usa. Codul pe care l-am primit de la Al Bundy nu e de gasit sau nu stiu eu sa il caut.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

Salutare, am și eu o mică problemă și am nevoie de îndrumarea voastră. Golf 6 Match, 1.6 TDI, CAYC 2012. Am cumpărat acest model la un preț de nimic doar ca a avut unele probleme. Vânzătorul a fost cinstit și mi-a spus tot. Am rezolvat toate problemele mai puțin oglinda de pe dreapta. A lovit-o într-un stâlp și a înlocuit-o cu una cred ca de pe AliExpress care nu are absolut nimic decât semnal. Cea de pe stânga este perfect funcțională din toate punctele de vedere. Aș vrea vă rog dacă mă puteți îndruma de unde aș putea cumpăra oglinda completă cu lumina aceea led sub ea, semnal, încălzire și tot ansamblul pentru a se plia electric și a se lăsa în jos la mersul înapoi. Am căutat peste tot și nu găsesc decât cam același lucru cu cea care o are acum sau cu mici diferențe. Țin să menționez ca mașina are absolut tot ce se poate pune pe acest model din fabrică. Îmi cer scuze dacă am scris prea mult. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!