Jump to content

Octavia 1, TDi. Cum folosim vitezele a 4-a si a 5-a ?


Topp
 Share

Postare recomandată

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Topp

    20

  • Valentin

    8

  • Megatron

    4

  • Celeronu

    3

In afara de faptul ca nu esti coerent, n-am ce comenta.

Daca in continuare vezi in postul meu precedent un atac la adresa ta sau a familiei tale, ma face sa cred ca nu eu sunt cea mai mare problema a ta.

In rest, faptul ca ti-ai modificat unul dintre posturile precedente, "cosmetizandu-l" pe alocuri, ca pe pm ma ameninti sau soliciti cu insistenta scuze publice, musai pe acest topic, toate astea ma fac sa am foarte multe rezerve in viitor, in ceea ce te priveste. In aproape 10 ani pe acest forum am crezut ca le-am vazut pe toate...

Trecand dincolo de penibilul situatiei, chiar te indemn sa apelezi la judecata unui moderator, admin sau cui iti mai trece tie prin cap ca esti indreptatit sa te plangi. Singurele persoane care merita scuze sunt ceilalti care intra aici si citesc toate aceste lucruri. Lor, probabil, le datorez scuze.

P.S. Eu am fost invitat pe acest topic exact la fel cum ai fost tu invitat pe acest forum. In ceea ce ma priveste voi incheia off topic-ul aici, insa imi rezerv dreptul de a raspunde ori de cate ori consider ca am ceva de spus la subiect, fara a-mi tine tu socoteala, daca se poate...

Modificat de Valentin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Closed, ca sa nu spun mai multe. Se pare ca postul meui anterior nu l-ati citit.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!