Jump to content

Scirocco mk3 Candy-white


Radhoozzz

Postare recomandată

am vazut si eu masina live aseara, foarte frumoasa si intretinuta. Cat mai multi km fara probleme.

Modificat de aurelmarius
Link către comentariu
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Radhoozzz

    38

  • robi_zet

    6

  • Circoloco

    3

  • guesswh0

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Multumesc. Mai multa atentie cred ca primeste Geta din cate am vazut.

Azi am facut Transfagarasanul si ne-am oprit la Cartisoara.

post-51507-14105392347489_thumb.jpg

Link către comentariu

@adryoo88 Merci ;)

@florinrmn Salut! Erai pe sensul opus de mers? Cred ca ne-am uitat unul la celalalt :))

Link către comentariu
  • 2 years later...
Publicat (modificat)

Sfarsit de calatorie pentru noi. Masina a intrat la vanzare.. cu greu :( (voi posta si in topicul dedicat).

In lunga pauza de cand nu am mai scris in topic masina a ajuns la 103.000km, mare parte in weekend-uri si concedii. In 2015 a primit un set de arcuri Eibach Pro Kit de care nu regret nicio secunda atat pe partea estetica cat si pt tinuta de drum.

Pe partea de exterior, vopseaua a primit la intervale de 4-5 luni ceara solida Fusso Soft 99, am aplicat folie de protectie pe faruri si am activat functia us lights.

Mecanic, masina se comporta neasteptat de bine, singurele piese schimbate fiind: discuri, placute ATE Ceramic si lichid de frana si un suport de etrier din cauza unui surub fisurat. Reviziile au fost facute doar la Midocar cu piese VW AG cumparate separat (pentru linistea mea). Vara trecuta am schimbat si cauciucurile, tot cu Vredestein Ultrac Sessanta.

Iar pe partea de interior... pot sa spun ca a fost curatata la spalatorie de maxim 5 ori de cand e la mine, in rest primeste ingrijire acasa si e mult mai bine :)

Trei poze (low res) cu incaltarile de vara/iarna:

1.jpg.8419fa2e7ed40df1bbea656b53a95c88.jpg111.jpg.d49826691d3a7a1b14ea1779000471df.jpgFullSizeRender.jpg.aae9670dd1db419d5bbcf80ac4049d46.jpg

 

Modificat de Radhoozzz
Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!