Jump to content

sugestii achizitie masina


Adytzu89
 Share

Postare recomandată

salut. nu stiu daca am scris unde trebuie, da am nevoie de niste sfaturi in legatura cu achizitia unei masini un seat leon/toledo de 150cp. vreau sa imi spuneti probleme si parerile voastre. sau mai bine un golf 4 sau un passat? multumesc mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

depinde la ce vrei sa o folosesti, pe unde, cati bani dispui si ce stil de condus ai.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

undeva la 4000 euro.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Suma de 4000 de euro reprezinta din punctul meu de vedere o suma nu prea mare si nici prea mica din punct de vedere al zilelor noastre,dar pentru achizitionarea unui autovehicul mai ales ce vrei tu,din punctul meu de vedere este o suma mica.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca cauti ceva cu 150 cp la 4000 nu prea gasesti ceva bun , ori mai pui la buget pana pe la 5500-6000 ori treci la motoare mai mici.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca vrei calitate alege pasat sau golf, passatul e mai confortabil, mai antifonat dar mai scump, ambele masini o sa coste mai mult de 4000 de euro la achizitie daca vrei ceva bun, nici cel de 90 hp 1.9tdi nu il iei numai unul tras pe romania cativa ani. Daca te tine poti sa mergi dupa el dincolo chiar tu, mare grija ce cumperi ca majoritatea nici nu sunt nemti din parcuri auto si motoarele astea is euro 3-la diesel ma refer ( pana prin 2004 ) adica o taxa cuprinsa intre 670 euro si peste 1000 euro.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!