Jump to content

Vw Golf 6 HL


prunaionutz

Postare recomandată

Dar este home made sau nu? Daca arata bine cel de acum si il vinzi candva....

Link către comentariu
  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • prunaionutz

    618

  • The_Ego

    148

  • Rave

    78

  • mike.

    75

Top Posters In This Topic

Posted Images

Este home made dar nu e ce trebuie, vezi ca exista diy pe net. E chiar placut sa mesteresti asa ceva la masina daca ai timp liber si unelte :)

Link către comentariu

Este home made dar nu e ce trebuie, vezi ca exista diy pe net. E chiar placut sa mesteresti asa ceva la masina daca ai timp liber si unelte :)

Link către comentariu

Toata seara am cautat si nu am gasit ceva diy mai precis... Nu prea vad in ce se fixeaza...

Link către comentariu

Da, il vazusem dar speram ceva mai detaliat... Cand am timp fac in capac pt zona aceea inestetica

Link către comentariu

Inteleg... Voi face si eu ceva doar orizontal, din ABS sau ceva asemanator, am admisia oem cu filtru KN in carcasa originala

Link către comentariu

Eu il voi reface, nu doar orizontal, nu imi place cum se vad toate cele - plus ca am nevoie de o prindere pt catch can.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Ma gandesc serios sa schimb jantele cu unele mai usoare, ceva de genu' (am observat diferenta cand am trecut la rotile de iarna) :

 

 Worthersee-Car-Spotlights-Part-Two-PMcG-

 

Pareri? :)

 

 

Link către comentariu

Alea nu par prea usoare mai ales ca sunt pe 19 sau 20, poate niste OZ Ultraleggera sau niste Team Dynamics pe 18.

Link către comentariu

Da, da, de acord. Plus ca ai nevoie de fiecare mm de cauciuc in plus sa te apere de gropile patriei luate la vitezele de care e capabil monstruletul de sub capota...

Link către comentariu

M-am obisnuit cu drumurile noastre magnifice, cand am cate unul prea hardcore incerc sa plec cu alta masina.

 

Sincer, nu as trece la 18, nu stiu de ce dar mi se pare ca e arata perfect cu 19, mai ales pe auriu :)

 

Vom vedea, poate reusesc sa le dau pe ale mele si sa iau asa ceva.

Link către comentariu

Pro ultraleggera pe 19 gold! Daca si tu vrei dc nu? Pe 18 au multi,dar pe 19 putintei + castig la imagine. O viata aveam..nu doua.

Link către comentariu

Ma gandesc serios sa schimb jantele cu unele mai usoare, ceva de genu' (am observat diferenta cand am trecut la rotile de iarna) :

Worthersee-Car-Spotlights-Part-Two-PMcG-

Pareri? :)

Lol, ce masina frumoasa! Coloarea o pune in evidenta.

Abia astept sa treci pe 18" :))). Deci mai bine nu :D.

Link către comentariu

Tare curios sunt cum se simte acceleratia ta. Am vrut sa iti fac o poza, dar din pacate te-ai propulsat. :))))

post-123655-14168531009554_thumb.jpg

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!