Jump to content

POLO 6R - GTI LOOK


FRE

Postare recomandată

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FRE

    182

  • Dun

    39

  • qwk

    35

  • Circoloco

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Frumoasa foc masina! :) Sa o stapanesti sanatos. 

Multumesc  :beer:....... Noi suntem aia care aspiram la mai mult ( optic vorbind )  :lol:

Modificat de FRE
Link către comentariu

Eeeei, hai ca atunci cand vine vorba de BMW nu mai aspiri :))

Btw: Sunt Andrei_Snk de pe forumul celalalt ;) Aveam eu E46'le rosu 2.0i cu M-Pack daca mai tii minte :) 

Link către comentariu

La PDR ti-a dat jos fata de usa sau altceva ? Intreb pentru ca am si eu cateva indoituri la bmw si as vrea sa le fac.

Link către comentariu

Nu se da nimic jos,a coborat geamul si a bagat ceva distantiere care au permis manevrarea tijelor prin interiorul portierei.Nu a pus ventuze,in cazul meu a folosit doar tijele,insa e mult de bibileala,trebuie sa iti iei timp. Oricum merita zic eu.

Link către comentariu

Mai tatule ... de cand nu ti-am mai auzit gura.

Poate ne vedem intr-o zi cu soare sa vad ce mandrete de lucrare ti-a facut baiatul ala. Si sa mai schimbam si noi impresii.

Link către comentariu

Mai tatule ... de cand nu ti-am mai auzit gura.

Poate ne vedem intr-o zi cu soare sa vad ce mandrete de lucrare ti-a facut baiatul ala. Si sa mai schimbam si noi impresii.

Maestre Dun,intr-adevar nu am mai scris insa asta nu inseamna ca nu am citit zilnic pe aici.

Impresii schimbam cu cea mai mare placere,in weekend-uri,in rest am un program destul de incarcat.

Link către comentariu

Pffaaaa ... cum i-ar sta in argintiu metalizat :D !!!

In mod cert mult mai bine !!!

PS - Obligatoriu si stopuri taciune

Link către comentariu
  • 7 months later...

Cu toate ca nu am mai scris de vreo jumatate de an,masina este inca ” in functiune ” iar ca planuri de viitor,mai nimic,poate mai multi km.....

post-99600-0-32750300-1437150153_thumb.j

Link către comentariu

Heh, ne gasiram si aici. :)

 

Frumoasa buburuza! Imi place cum iti intretii masinile, nu stiu daca ti-am mai spus si dincolo. :P

 

Multi km fara probleme!

Link către comentariu

Ai pus folie ceramica la Polo...sau doar la 3er? :icon_thumleft:

 

Arata excelent masinile...jos palaria la curatenie si tratamente.

Link către comentariu

Doar pa Polo,insa este destul de deschisa,la 3 am din fabrica geamuri fumurii,nu pun peste folie,fie ea chiar ceramica. Masinile le ingrijesc cat pot de mult,in functie de timp. Multumesc de apreciere !

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!