Jump to content

A4 B8 quattro 2.0 TDI 170CP


GunX

Postare recomandată

Astazi am vandut-o asa ca ultimele poze ramase prin calculator  :)

post-19790-0-89631200-1381761640_thumb.j

Modificat de GunX
Link către comentariu
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GunX

    24

  • Johnny Bravo

    3

  • Megatron

    3

  • davides

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

imi face rau cu ochiul V6-le 3.0 cu stronic (tu ai tiptronic, ce diferenta este?) a si ce consum ai prin oras si cat ai la drum lung normal (110 km/h)

Modificat de GunX
Link către comentariu

Inteleg ca n-ai rezistat... :lol:

 

Edit: Stronic e mai smechera, ca si DSG, dublu ambreiaj. Consumul in oras nu depasete 12%, atentie doar oras. Mixt il am 8.8% si restul depinde. Uite poze... e 6.8%, dar merge si mai bine.

 

jqke.JPG

dr33.jpg

 

Modificat de victorash_cvv
Link către comentariu

ai vandut-o...? :icon_cry:  era superba masina...caut de ceva timp combinatia: quattro+trapa+webasto..daca nu sunt indiscret, poti sa spui pretul (daca vrei trimite un pm) ca vreau sa stiu cam la ce trebuie sa ma astept daca e sa gasesc una asemanatoare..

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Am mers pe un B8 facelift, 2013, S-line, dar cu motor normal/cuminte, o sa fac un topic nou in curand, asta e se poate inchide cred...

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!