Jump to content

pierdere lichid racire


mutulik
 Share

Postare recomandată

Salutare tuturor;

Am un polo 1,4 tdi 80 cp, an 2007, de 2 luni si am observat ca la aproximativ 2000 km scade nivelul de antigel, de la limita superioara pina aproape de cea inferioara. M-am uitat peste tot pe la motor, dar nu se vad semne ca pierde pe undeva. A mai intalnit cineva aceasta problema?

Va multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vezi sa nu ai alte probleme - gen garnitura chiulasa cu probleme - verifica daca se intaresc tare furtunele de la radiator, dupa ce alergi masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Am descoperit problema... de la un colier de langa radiator. Supureaza foarte putin si se vad urme de antigel uscat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 years later...

Buna ziua,  am radiatorul de incalzire a habitaclului spart si as vrea sa stiu  cit mai in amanunt ce presupune inlocuirea lui  . Masina este Vw Polo 9n, 1,4 l  75 CP  16V, tip motor BBY.

Multumiri anticipate.

Modificat de johnnypa
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!