Jump to content

Recomandari aparat de sudura din gama TELWIN


jpg292
 Share

Postare recomandată

Dragi colegi,sunt curios de parerile voastre referitoare la diversele modele MIG/MAG din gama TELWIN,evident,cu destinatie la lucrarile de tinichigerie a broaștei.Cu un buget estimativ...sa zicem,de 2000-2500 de lei.

http://magazinsculesiunelte.ro/aparate-de-sudura/aparate-de-sudura-tip-mig-mag.html

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu folosesc 130-ul de ani buni si inca nu da semne de oboseala.

am ceva probleme (a avut de la bun inceput ca nu l-am luat de nou) cu pistoletul.

se cam blocheaza electrodul pe furtun (o sa trebuiasca sa-i cumpar unul nou o data si o data)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

Am un aparat Telwin 175 A, foarte puţin folosit, stare impecabilă. Capacitate rolă sîrmă 15 kg, 6 trepte de amperaj, diametru sîrmă 0,8-1.2 mm, se vinde împreună cu tub de CO2 de 24 litri(mărimea medie)şi cu reductoarele de presiune aferente. Îl am de vreo 2 ani dar l-am folosit foarte puţin, doar la mici suduri prin curte şi garaj, lucru care se vede, evident. Sudează tablă de la 0,5mm la 8-10 mm. Preţul cu care l-am luat de la magazin, nou, a fost de 2700 lei. Preţul de vînzare este de 1900 lei. Dacă eşti interesat, sună la 0728.289724. Sînt din Mediaş, este relativ simplu să vii, să vezi, să probezi şi să decizi. Cu respect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!