Jump to content

Paruzzi Romania


lexxus
 Share

Postare recomandată

Cu ocazia noului an deschid acest topic in care veti putea gasi liste de preturi, noutati si alte informatii legate de www.paruzzi.com

Comenzile pleaca de la furnizor in fiecare zi de Luni a saptamanii la orele 13,iar livrarea la clienti se face in aceeasi sapt Vineri

Plata pieselor se face in avans sau ramburs la livrarea lor de catre curier

Lista de preturi o puteti descarca mai jos.

Paruzzi preturi Arad ian 2012.xls

De asemenea mai este disponibil un catalog de produse la pretul de 30 lei continand peste 6000 de produse cu poze si aproape 500 de pagini pentru Beetle, Bus T1, T2 si T25, Karmann Ghia, Typ3, Typ4 si Kubel

post-120-0-51974300-1325673962_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sa tremeti un catalog d'asta si lu' Seba...la hala... :icon_confused: sa fie acolo...

daca se poate. :king:

..la mine nu merge sa descarc lista...

Modificat de LIVIU/RATB
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ultima zi de comanda ptr urmatorul transport LUNI 09 Ianuarie 2012 orele 13

Zi de livrare - Vineri 13 Ianuarie 2012

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ptr cine mai doreste catalog pana maine la orele 14pm poate sa-mi spuna (mail, PM, telefon)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut vreau si eu un catalog cand se poate.mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Noile cataloage au sosit. Pot fi trimise si prin posta la pretul de 30 lei + transport ( aprox 5 lei)

post-120-0-39034800-1326471376_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

Te rog sa-mi trimiti si mie un catalog pe adresa: Dojo Motorsports bd Basarabia nr 250 sect 3 Bucuresti 0744548114.

As prefera cu Fancurier ca avem contract cu ei.

Multumesc anticipat,

Costin.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!