Jump to content

Inca o bijuterie-Golf 4


florinpbv

Postare recomandată

nu arata rau....cu capacul de la airbag si cand e montat cred ca arata foarte bine...cat a costat?

Link către comentariu

Arata mult mai bine acum. 4 spite cu comenzi cum are RUD, da.

Apoi 3 spite, piele originala.

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Nu mi se pare gros deloc

Trimis de pe al meu GT-I8190 folosind Tapatalk

nu arata rau....cu capacul de la airbag si cand e montat cred ca arata foarte bine...cat a costat?

L-a facut colegul Andrei de la Arad. Face cu 150 lei iar daca vrei cusatura asta in xx este 180

Trimis de pe al meu GT-I8190 folosind Tapatalk

Link către comentariu

Da , inteles...este diferenta , doar ca nu mi se pare prea gros. Il simt ok in maini

Trimis de pe al meu GT-I8190 folosind Tapatalk

Ps : de cand tot zici ca ajungi in Bv...

Link către comentariu

Am inteles...fiecare cu gusturile lui. Tot ce conteaza e ca tie iti place. Invarte-l sanatos!

Link către comentariu

Am trecut eu prin Brasov dar dormeai :D. Ca era vreo 3-4 dimineata.

 

Arata foarte bine, cel putin in poza. Iar prinderea e mult mai ferma acum. Eu si cu husa aia care am pus-o la Golf simt la fel, la tine sigur e si mai bine. Hai cu el sus pe volan.

Link către comentariu

Unul in 4 spite cu comenzi, cu toate acareturile, sa fie si functional este destul de scump - insa este mai subtire - si mie asta de plastic imbracat in piele mi se pare ca arata oleaca a parizer...

 

Eu ma refeream la unul in 3 spite oem - eventual unul de r32 sau TT ;)

Link către comentariu

Pentru mine e suficient. Chiar era singurul lucru din interior pe care se mai vedea uzura

Link către comentariu

Cat il mai lasi in casa? In primavara e momentul oprtun sau te induri sa il montezi acum?

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Era sa reusesc azi...dar nu ma las. Trebuie sa cumpar un bit potrivit. M12 am inteles, deci nu ar fi greu si dureaza 10 min...dar inca nu pot da " covrigul jos"

Link către comentariu

Aaa pai inca ai altul pe masina?

M12 trebuie si o surubeltina dreapta sa scoti airbag-ul. Ar fi indicata si o cheie dinamometrica sa strangi surubul.

Link către comentariu

Am dinamometrica. ..airbag ul se da usor. ..dar nu am M12...cred ca merg la un service sa imi desfaca surubul

Link către comentariu

Mersi!

Asta e Mos Neculai'...poate celalalt aduce si el ceva, ca doar nu o veni cu mana in f##d ... :))

Link către comentariu

Cu mana in... Ford? :))

Arata bine volanul. :icon_thumleft:  In primavara daca o sa strang finante, o sa-l imbrac si eu pe-al meu.  :winter:

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!