Jump to content

Inca o bijuterie-Golf 4


florinpbv

Postare recomandată

maine se pare ca o sa imi vand cd playerul.

 

ca s apun ceve 2din imi trebuie rama neaparat nu ?

Link către comentariu

dupa cum ziceam, sunt hotarat in proportie de 90 % sa cumpar un Mcd.

O data pentru integrarea in bord, apoi ma gandesc ca nu atrage hotii precum unitatea Alpine 2 din de care am mai amintit si ulterior iau si un Xcarlink.

 

Pentru Mcd , pana la urma am nevoie de rama 2din ?

Link către comentariu

Nu - merge 2 din direct in locul cass-ului si spatiului de depozitare. Sau celor doua cass-uri cum ai tu.

Link către comentariu

Pai tu nu mai ai intreaga rama de plastic a masinii? Cea in care "clipseaza" gamma de exemplu. Din ce vedeam in poze o ai...

Link către comentariu

chiar am ascultat in week-end un rcd200 pe masina unui coleg si m-a uimit. Banuiesc ca un Mcd nu o sama dezamageasca ...

Link către comentariu

nu as da atatia bani pt Mfd . Daca un Rcd200 mi-a placut, cred ca Mcd-ul nu o sa fie mai prejos...nu ? :)

Link către comentariu

O sa se auda bine si ala. Tot ce e OEM se aude bine :D

Eu am MFD si sunt mega multumit de cum se aude.

Link către comentariu

S-a concretizat ceea ce speram. Am vandut cd player ul.

Deja m-am pus pe cautat Mcd uri :)

Link către comentariu

Am zis mai sus..imi e cam frica sa nu raman fara ea. Si cred ca atrage priviri...asa o "vechitura" dintr-asta cred ca e trecuta cu vederea.

Ii pun si un X carlink, poate si un bluetooth...

Link către comentariu

Poate ca Alpine ala s-ar fi auzit mai bine, dar eu cred ca MCD e alegerea potrivita, da mai bine in bord decat Alpine.

Link către comentariu

Sa stii ca vine mai bine. ..

Alpine = usb, radio. .bluetooth etc, nou...sunet, dar nu are fata detasabila. ! 850 lei si sa raman fara...plus alte stricaciuni...mai bn nu

Link către comentariu

Hai fiti seriosi amandoi, cum sa ramai fara ea? Dupa parerea mea arata naspa, nici nu spui ca e un alpine autentic.

Eu am schimbat un mp3 alpine bunisor cu un mcd, si pe langa faptul ca "vechitura" arata mult mai bine in bord, se si aude mai bine.

Nu am boxele oem, am mai puternice.

Cand mi s-a acrit de facut cd-uri audio am cumparat un xcarlink si gata.

Modificat de virus
Link către comentariu

MFD-ul se aude bine? Depinde de pretentiile fiecaruia. Pacat ca iti trebuie magazie si un teanc de cd-uri audio, Eu as da banii pe un Clarion, Kenwood sau Pioneer. Sunt mai alta mancare de peste, chit ca nu se integreaza asa bine in bord, cica.

Link către comentariu

parerea mea e ca ai facut compromisul perfect intre performanta si lookul oem. pe mine unu nu ma deranjeaza magazia si tonele

de cduri audio. mai rau ma deranjeaza boxele pe mine ...

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!