Jump to content

Inca o bijuterie-Golf 4


florinpbv

Postare recomandată

Asta are design de G5 - dupa mine n-are absolut nici o treaba cu bordul de G4. Cel "bazat" pe RCD200 este cam ultimul care se potriveste cat de cat...

Link către comentariu

ala din licitatie nu livreaza in Romania (cel putin asa scrie in anunt). pretul cred ca va urca f mult

Link către comentariu

Da. ..dc era doar negru , arata intr-un fel. Oricum nu stiam ca s-a facut asa ceva pentru golf 4. Ms de pont

Link către comentariu

Vicentiu, nu e problema cu livrarea. Fratele meu sta in Germania si vine des...dar. trebuie sa ma conving ca imi place :blink:

Am rezolvat cu scaunele sport ! O sa fie pe gri si o sa le primesc curand. Le mut incalzirea si o sa bag husele la spalat cu ocazia asta !

Link către comentariu

Azi am luat si un aspirator de 12v care am observat ca isi face treaba bine ( masina e luna acum )

Consola centrala vopsita :

post-42428-13814234092132_thumb.jpg

Link către comentariu

Arata bine consola. Sa ai grija cu aspiratorul, sa nu-l desfaci in masina ca te umpli de praf :) Eu chiar am patit-o...

Link către comentariu

Sport pe gri :P
Mai trebuie sa rezolv cu transportul, apoi mut incalzirea din scaunele mele si bag si husele la spalat daca tot le dau jos.
Chiar sunt bucuros ca le-am gasit !

 

 

trebuie curatate, dar sunt exact asa si vor fi si mai curate :wub:

 

 

post-42428-0-18660800-1381426318_thumb.j

Modificat de florinpbv
Link către comentariu

Da da da...felicitari :D ai vazut ca a iesit soarele si pe strada ta? :) sunt de pe variant? sau scapi de adaptari ?

Sa faci si tu poze te rog cand pui incalzirea...ca poate o sa trebuiasca sa fac si eu pasul asta...si sa merg la sigur :D

Link către comentariu

Ms Laurentiu! Ia trebuit proprietarului prinderea de break, deci pe astea a pus-o pe cea de hatch...iar noroc!

 

Incalzirea e simplu de pus in scaune...instalatia pana la butoane e mai complicata.

Link către comentariu

La fire ma descurc eu...mie mi se pare complicat sa dai husele jos...dasta vreau sa vad ce arculete...sarme...capse...trebuie desfacute:)

Link către comentariu

Sunt si foarte comode, practic stai "infipt" in scaun, cel mai bine simti diferenta in curbe, la viteza...mai ca-ti vine sa crezi ca esti Sebastien Ogier :)

Link către comentariu
Mi-am permis sa ordonez lista facuta de tine in functie de prioritati si de ce vad eu mai important:

- scaune sport

- imbracat volan in piele

- plafoniera w8

- HU Alpine cd 235 Bt

- schimbat parbriz ( cu ocazia asta montez oglinda automata + senzor ploaie)

- insonorizare usi

- imbracat fete usi in piele

- amortizoare Koni Str

- arcuri Eibach

- jante 17''

- faruri cu lupa

- fusta fata/ spate v6

- vopsit integral ( inclusiv bandouri, fuste, manere)

Am inceput cu scaunele Rave, vezi cum "ascult" de lista facuta de tine... :D

Link către comentariu

Te bucuri de o masina completa...? :)

LE: Tari scaunele!  :icon_thumleft:

Modificat de Rave
Link către comentariu

asa e ...

 

Mica problema cu scaunele e ca trebuie sa vad cum le aduc din Bucuresti. Pana la urma prin curier, dar ma cam ard astia la bani din cauza volumului

Link către comentariu

Arunca si tu o intrebare pe forum, poate are cineva drum de unde le iei pana la munte... Daca nu cat ar putea costa la curier?

Sa-ti dau urmatorul de pe lista? :))

Link către comentariu

incerc...daca nu cam sare de 100 lei

 

-urmatorul e volanul...tu ai facut lista :)

 

-plafoniera chiar de acolo o sa o iau, fara rama , fara cablu...nu are rost , ma descurc ! si iese cam 200 lei ...e ok !

Link către comentariu

Pentru plafoniera - rama este absolut inutila. Prietenii care mi-au comandat-o ca si cadou au luat-o completa, ca asa scria acolo pe site... Cablajul - iesi mai ieftin si la fel de bine daca iti iei de la dezmembrari mufa pentru cea noua si o inlocuiesti pe cea a masinii. 14euro "cablajul" ala nu merita... Daca o luam pe banii mei luam doar pafoniera.

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!