Jump to content

POLO 9N CLASSIC


DANNY VW
 Share

Postare recomandată

Super masinuta,dar iar ma oftic ca nu e disponibila si la noi!!! :D :D Michael 9N,Zorro enjoy fratilor!!!

g01full3gc.jpg

g02full8ot.jpg

g03full3pb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce enjoy, frate, ca inebunesc! Daca ar fi si rosie...

SUPERBA!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa mi-o dea si mov cu pete galbene ca tot as lua-o!!! :unsure: ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Voiam sa zic ca am avut o exclamatie sugestiva cand am vazut-o. Daca era rosie, colegii de birou cred ca se uitau si mai ciudat la mine... :unsure:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Voiam sa zic ca am avut o exclamatie sugestiva cand am vazut-o. Daca era rosie, colegii de birou cred ca se uitau si mai ciudat la mine... :banghead:

<{POST_SNAPBACK}>

:) :D :D :D Hai ca asta a fost tare rau!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vazut una argintie prin vara in Bucuresti (Floreasca) cu numar romanesc de leasing. Dar modelul cu faruri rotunde, ca 9N. Deci exista si la noi.

Cautand pe autoscout.24.at gasisem in iulie una (tot argintie) 1.4 TDI (!) in Mainz, perfecta, din 2003 sau 2004, cu vreo 20.000 km la bord cu ... 5150 Euro !!!! Am pe undeva anuntul salvat, pentru cine nu ma crede. Dar nu puteam ajunge acolo... ;)

Modificat de Camil
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am vazut una de-asta, neagra, cu numere de Zoll de Germania acum exact o saptamana. Urma probabil sa o inmatriculeze in Ro. Cand am vazut-o ma zis ca nu vad bine. Ca era prima in Romania pe care o vedeam. Am cautat-o pe net si am gasit-o. Dar nu si la noi. Pacat.

Iar cu leasingul in Ro nu e mai e o problema, se face acum si leasing extern, adica soc de leasing din Ro, cumpara masina din exterior, dupa preferintele clientului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Superba masinuta.Ar fi ceva sa inceapa sa se gaseasca si pe la noi.

Stie cineva pretul masinii?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nadir@boosted.ro

daca intradevar asa va arata noul polo clasic cred ca multe masinu nu or sa se mai vanda :lol: arata chiar frumos!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Horgarban poti te rog sa detaliezi "faza" cu leasing-ul extern, se face numai pentru auto nou sau si pentru SH?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...

Eu am vazut vreo 2 in S, dar nu stiu nimic mai mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!