Jump to content

diferente tambure


althomas
 Share

Postare recomandată

se pot monta pe spate tamburii de 5 gauri in loc de cei cu 4 gauri?

Se pot monta,dar difera tablele pe care sunt montati sabotii???? Imi atinge ceva si nu descopar ce.Ma gandesc ca sunt mai mici tablele ptr. 4 gauri ,si atinge sabotii in tabla.Astept pareri, multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Conteaza si lungimea planetarelor, cele care au 4 prezoane la tambur sunt mai lungi si tamburii sunt mai lati.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am descoperit atingerea .Am cumparat jante aftermarket cu prezoane aferente.Bineinteles ca prezoanele sunt facute pe vapor,fiind mai lungi si atingand in saboti cand franam.Am rectificat prezoanele, si acum e o.k.Asta e modelul de jante ,deci masurati prezoanele.

DA, e adevarat cu lungimea planetarei ,dar o scoti cu saibe inaintea piulitei de strangere.Multumesc de raspuns.

post-10814-0-59407300-1308767423_thumb.j

post-10814-0-05585600-1308767446_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!