Jump to content

Masina mea,LWR-itza


Laurentiu_LWR

Postare recomandată

Dupa ce te obisnuiesti cu 17 o sa vrei mai mult. Lucrul asta il patesc eu.

Cauti un set de anvelope secound pe 17 la un pret bun , dot bun si nu ai treaba. Ar arata mult mai bine cu unele pe 17.

Tu sti mai bine , eu ti-am dat o parere

Link către comentariu

Eu iti sugerez Long Beach. Sunt ceva mai rare, au spite groase si arata foarte bine pe bora

Rims006.jpg

http://forums.tdiclu...ad.php?t=353810

Eu nu am vazut multe G4/Bora cu jante de genul asta prin Ro. Santa monica sunt destule si pentru mine e trademark G4 GTi, acelasi lucru cu Denver 17/ Detroit 18" de pe Golf 5/6 GTi.

Daca nu ma insel erau unele de vanzare pe forum la un pret ok.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

sugerati-mi ceva pe 16:P

pe 17 daca e sa fie...aleg intre santa monica si astea

post-14266-0-28133100-1355251746_thumb.j

dar nu prea cred...app...ati vazut ce frumos ninge afara...imi pare rau ca masinuta nu e 4 motion:(

Link către comentariu

Uite aici un database cu toate jantele care se potrivesc(OEM cred). Vezi care model i-l transmiti lu' Mosu'. :winter:

Daca n-ai de gand sa schimbi si suspensia, eu as ramane pe 16".

Link către comentariu

stiu de acel database...cu mosul gata...am terminat...mi-a dat deja destul...scaune...faruri...nu fac abuz :))

Link către comentariu

si eu sufar dupa 4motion dar...la 20 zile cat e drumul greu de facut...nu merita banii pe 4motion.

am mers ceva azi si alunecam...de vis.

Long Beach sunt f tari...dar si mari

Link către comentariu

Long Beach de la departare se confunda cu ale tale...nu ma risc :))

pana in martie-aprilie...am timp sa ma decid si sa strang bani...dar am cateva idei...asa ceva de ex

http://stanceworks.com/forums/showthread.php?t=795

Ma uit pe geam cum ninge...si vad cum tot apar ronanii sa se dea de-a dura cu animalele...pisicute...ursuleti...rechini:))) se pregatesc sa le bage la hibernat:))

Link către comentariu

Jantele sunt frumoase, dar daca nu le pui in evidenta cu o coborare serioasa se vor vedea de 15".

Jante albe pe o masina inchisa la culoare...tumblr_lltzgnHi5F1qzib3wo1_400.jpg

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

daca nu ii pui o suspensie sport care coboara garda la sol,nu va arata asa de bine cum arata in acele poze.

Link către comentariu
Ciprian Ciobanu

Tot din alea am si eu pe Bora, ca in ultima poza. Sunt de 16" si daca nu ma insel se numesc Borbet La Route.

Link către comentariu

imi fac cu ochiul si unele de polo...doar ca sunt model nou...si pretul pe masura... :))

post-14266-0-85978200-1355313801_thumb.j

Link către comentariu

iei macar una, sa fie ca in poza :P

nu stiu de ce le-ai dat pe alea...nu aratau rau. ai timp sa te decizi ce ITI PLACE, noi poate avem pareri diferite.

Link către comentariu

imi pareau prea banale...prea simple...

cand am luat masina...in acelasi timp si-a luat si un coleg tot bora...echipare Highline...si a venit cu jantele astea...

la timpul acela mi-au placut...mi-a placut mult ideea de highline...dar cu timpul a inceput sa imi placa ideea de sportline...

si oricum...jantele inca sunt in portbagaj...astept sa ma intalnesc cu respectivul...dar vad ca intarzie cu un semn cu toate ca a zis ca le ia sigur sigur...

am mai dat eu jos cauciucurile pentru un forumist si in primavara le-am pus la loc ca s-a sucit...sper sa nu se mai intample si acum :))

Link către comentariu

Prefer sa ma chinui putin decat sa dau cauciucurile bonus...

Sent from LWR-itza using Tapatalk

Link către comentariu

Daca e vorba de prietenul meu, le ia sigur...Problema la el e timpul. O sa vezi ca nu-i neserios.

Link către comentariu

Si am vazut...intradevar omul nu s-a sucit...doar ca a trebuit sa fac o plimbare pana la ploiesti...

Impresii despre mica plimbare....

Se observa o schimbare majora la capitopul vizibilitate...sunt multumit..doar ca pe vremea asta se simte lipsa spalatoarelor de far...

Masina trage foarte ok..consum ok...total 7%...in conditiile in care am iesit din bucuresti cu 11.5% si am intrat in buc cu 6.3%....si pana in rahova a mai crescut pana la 7....

Eu spun ca este ok....avand in vedere ca nu merg cu masina sub 2100-2200rpm si accelerari pana la 4000rpm...

Scaunele sunt ok...doar ca trebuie sa ma obisnuiesc cu ele..ca sunt mai tari un pic decat anterioarele....

Si cinste lor celor de la drumuri....se circula foarte bine pe Dn...zici ca a plouat....nu ca a nins....asfaltul curat...nu ca la noi in capitala....

Sent from LWR-itza using Tapatalk

Link către comentariu
  • Laurentiu_LWR pinned this topic
  • Laurentiu_LWR unlocked şi unpinned this topic
  • Laurentiu_LWR a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!