Jump to content

VW 411&412


MikeRG
 Share

Postare recomandată

Necunoscuta, "ratusca urata" a concernului VW, modelul care era sa aduca falimentul acestuia datorita unei perceptii nedorite din partea consumatorilor (situatie salvata de aparitia Golfului), VW 411&412 reprezinta o etapa importanta din evolutia marcii...

photo4.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ia vedeti ca taman a aparut un articol pe www.Flat4ever.com pe tema asta :scratch:

photo5bis.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Am fost dupa un anunt in ziar in care zicea de un vw 1200 sa vad ce are si cand am ajuns am observat ca omul de fapt avea un 412 in stare destul de buna (nu am prea vazut rugina, si omul zice ca merge bine si ii stie si istoria (e al 3-lea proprietar). Sustine ca la origine a fost achizitionata de ambasada Germaniei. Omul cere 15 mil pe ea, are nr vechi, dar omu zice ca dupa ce o vinde o inregistreaza. Daca e cineva interesat, pot sa dau nr de tel. (e din Bucuresti).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!