Jump to content

Proiect VW Bora Coupe


TIR

Postare recomandată

daca te uiti bine sigur mai este un topic cu un bora coupe ...dar facut din bora berlina,numai ca trebuie cautat poate gasesti ceva pe acolo care sa te ajute

Link către comentariu

da tipul din UK care lucreaza la ea acuma... dar dupa mine s-a complicat tare de tot :) eu zic ca asta e cea mai ieftina si eficienta varianta :)

Link către comentariu

Succes. Imi place ideea si eu ca si colegul de dinainte as pune faruri de Golf - oricum cele de Bora nu sunt foarte reusite ca design :rolleyes:

Link către comentariu

Decizia s-a luat de mult... acum nu mai conteaza eu am piesele de bora de mult :P am facut si farurile...

Link către comentariu
pai da... dar jantele alea sunt pe 15 maxim 16 :icon_thumright: eu vreau 17 care nu am gasit de nici un fel :unsure:

sunt pe vortex de vanzare pe 17 la 1600 e

Link către comentariu

botul ala il cunosc de undeva... rosu/albastru ibric :)

Modificat de Kostas
Link către comentariu

Da doar o parte din Bot e de la el :)) bara este un altfel de albastru de la altcineva :rolleyes: oricum sunt curios cum arata a lui cu botul rosu :P daca e faceti niste poze spion :cool:

Link către comentariu

Golful ala are jante de octavia rs . Cum le-a prins ? Golf 4 are prinderea 5*100 pe cand jantele de octavia rs au prinderea 5*112 . Exista ceva adaptoare ?

De abia astept sa vad pozele cu bora vopsita alb perlat :icon_bounce:

Link către comentariu
costyserbanescu

nici o noutate ????????? pozeeeeeeeeeeeeeeeee ceva . astept cu nerabdare sa vad masina vopsita

Link către comentariu
Cam asa :D

Ce chestie. Am vazut masina asta azi de dimineata in brasov. A cui e ? :))

Link către comentariu

O fi fost una identica da' nu cred. Deci chiar era un golf albastru cu botu' rosu......parca nu scria nimic pe el totusi ..... :icon_thumleft:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!