Jump to content

Proiect VW Bora Coupe


TIR

Postare recomandată

dupa mai multe ore de munca... s-a intamplat ;) ... coupe-ul are faruri originale cu xenon

56526352548866747008588.th.jpg56578352555110413050821.th.jpg70260752555092079719384.th.jpg56575752556293412932518.th.jpg56582952556292412932620.th.jpg

Link către comentariu

Multumesc rudi ;) acum o sa ma duc sa le si reglez :) sa fie bine... din toate punctele de vedere...

Link către comentariu

E bine de tot masina! Ma bucur ca ai terminat-o! Mergeau putin negre pe undeva farurile alea, parca stralucesc prea tare pentru gusturile mele...

Link către comentariu

Foarte tare arata....perfect chiar:-)

Sent from my E-Boda Supreme X80 Dual Core using Tapatalk 2

Link către comentariu

in fata predomina albul, nu te ai gandit sa rupi putin aceasta predominare cu ceva negru? eventual niste simulari intr un editor foto.

doar o parere.

sa te bucuri de masina!

Link către comentariu

Eu as adapta o grila de Polo GTI. :)

P1090004.jpg

Detalii aici.

Modificat de rudolf.s
Link către comentariu

Incredibil proiectul! O Bora speciala in adevaratul sens al cuvantului! Felicitari pentru acest rezultat exceptional!

Link către comentariu

Multumesc pentru sugestii ;) Rudi sincer urmaresc sa pun dupa aceea kit-ul de votex... deci o sa vad exact ce fac...

Nici pe mine nu ma incanta farurile ca sunt asa cromate... dar momentan am zis ca merg asa sa ma bucur de ele... cand ma plictisesc o sa le fac negre... doar trebuie sa ii aduc noutati.

Link către comentariu

Negre...banal....ca toata lumea...ce zici de culoarea masinii? :)

crezi ca ar da urat? :)

Link către comentariu

Am citit toate cele 42 de pagini..doar un cuvant am de zis WOW..foarte multa munca depusa in acest proiect..asta da proiect ! La intalnirea aniversare..vei aparea ?:)

Link către comentariu

M-am gandit la alb demult... dar cred ca nu o sa dea bine... am vazut o skoda cu farurile si proiectoarele asa si nu mi-a placut foarte tare sincer... o sa vad...

Pai cred ca o sa apar si eu la intalnire sper :)

Link către comentariu

Salut,

FELICITARI !

Foarte, foarte tare acest proiect si ...........finalizat cu succes. Pacat ca inca nu se poate inmatricula in RO. Nu merge facuta "omologare artizanala"(cred ca asta este termenul la RAR)?

Cat au costat farurile OEM cu xenon ? Au totata instalatia, inclusiv auto leveling ? Sunt noi sau SH ?

Inca o data felicitari.

Link către comentariu
  • 3 months later...

Ambitios proiect. De unde s-a plecat si unde s-a ajuns. Felicitari :icon_thumright: . Asteptam noutati si poze ;)

Link către comentariu
  • 9 months later...
  • 3 years later...

Crezi ca mai exista in posesia colegului de forum?

Stiu ca a fost pe olx in urma cu 3-4 ani.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!