Jump to content

Proiect VW Bora Coupe


TIR

Postare recomandată

hai ca te apropii cat de cat de final cu exteriorul, astept cu nerabdare sa o vad pe strada.

Link către comentariu

cat de curand o sa am un drum pe la tg-jiu poate vin cu ea pe la tine ;))

Foarte frumos proiectul , felicitări!

La interior ai putea să combini scaunele de rs4 , totul

Link către comentariu

pai cele de acuma 2 zile sunt cele mai noi poze... saptamana asta pana in weekend nu o sa pot posta nimic pentru ca sunt plecat din localitate.

Link către comentariu

La scaune as merge pe linia R32 sau cel putin un Recaro / GTI. Dar pana acolo mai este. :)

Link către comentariu

Daca gasesti anunta-ma si pe mine :)). Nu numai ca nu se gasesc la pret bun, dar nu sunt pe nicaieri.

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

chiar cand m-am apucat de proiect... mi-a zis un baiat de are dezmembrari care avusese scaune de gti recare pe care le-a dat pe 200 ron ;)

Link către comentariu

Super proiect..Am vrut si eu sa fac din 407 cam aceeasi chestie..sa pun usi de 407 coupe..Ai avut curaj si cand o sa termini proiectul o sa iti aduca multe satisfactii masina..Bravo..

Link către comentariu

rudi... alea sunt de 4 usi ;) mie imi trebuie de coupe :)

RoSonic ce pot sa spun alea da ... sincer as vrea scaundele de golf 5 gti... dar o sa vad ce gasesc.

Link către comentariu

Ce zici de scaunele de AICI.

Daca se poate modifica sistemul de prindere, sunt exact ce cauti tu...

Daca nu ma insel erau de vanzare si aici pe forum. :rolleyes:

Frumos proiect. Mult succes in continuare.

Modificat de Florin99
Link către comentariu

dar nu sunt pt 2 usi :) "e trag mult in fata scaunele, dar nu sunt rabatabile ca la cele in 2 usi."

Link către comentariu

intre timp am platit geamurile laterale.... care m-au costat 122.22 RON... multumesc lui micnea pe aceasta ocazie ca mi-a recomandat unde sa le fac... sper sa le primesc saptamana aceasta si sa le si montez.

Link către comentariu

f frumos..si curajos proiectul..:)..felicitari si bafta in continuare!!

Modificat de taz21
Link către comentariu

Pare ca a iesit bine... dar iar ne tii in suspans, si ai pus o singura poza cu partea care ne intereseaza, lateralul.

Stiu senzatia pe care o sa o ai dupa ce termini proiectul... e incomparabila cu orice altceva... o mandrie extrema :))

Bafta sa vina geamurile odata!

Modificat de Golf TDI
Link către comentariu

Cred ca era bine sa mergi cu masina la Buzau, parca vad ca ne scrii ca nu le-au curbat bine. Apropo, la ce firma ai apelat, la Glasscorp sau la Gerom?

Link către comentariu

Am apelat la Gerom... pai nu au cum sa nu le curbeze bine.... pentru ca am trimis si geamurile vechi ale masinii... si sablonul...

Link către comentariu

Foarte frumos. Ce grila pui in fata? Daca tot ai scos bandourile puteai sa faci si o grila frumoasa in bara. Oglinzile vor fi de aceeasi dimensiune SPER! :) Adica ambele mari, ca in America. Stopuri? Frumoase jantele. In spate la bancheta, lateralele sunt ok? Ai combinat panourile de la Golf cu elementele de Bora?

Era sa uit: brate AEROTWIN!!!

Modificat de rudolf.s
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!