Jump to content

VW MKV - reflex silver


davides

Postare recomandată

nu e bai Ionut ... stai linistit ! .. ma bucur ca imi tine partea cineva :D ... m-au innebunit ca ma amendeaza ... sunt numai pofticiosi dupa ledurile mele :P ... las ca stiu eu !

Link către comentariu
Mihai.Nechifor

Am mai auzit si eu de domni de la RAR care au intors masina de la itp pe motiv ca avea leduri la pozitii. Cea mai mare prostie...e alb nu are ce sa-ti faca. Mai ales ca au inceput si cei de la Philips sa faca

Frumos golf ai...mult mai frumos cu alb la numar

PS: parca sunt putin cam slabe, mijlocul numarului nu prea se vede. Cate smd-uri are fiecare becoled?

Modificat de Mihai.Nechifor
Link către comentariu

Foarte buna alegerea cu ledurile la numar, si la fel de buna alegerea ca ai ales sa faci schimbarea la Alex :icon_thumright: Astept sa fac acelasi lucru cand vine marfa.

Mergand pe aceeasi idee, ai putea incerca si leduri de pozitie, cu care elimini efectul de lumanare (eu sunt foarte multumit pt ca am pus xenon aftermarket)

P.S. : stai linistit.. nu se ia nici o politie de tine pt lumina alba. Succes in continuare, drive safe ! :D

Link către comentariu

... sunt numai pofticiosi dupa ledurile mele :P ... las ca stiu eu !

:ceuameni:

Link către comentariu

@Mihai.Nechifor ledurile sunt cu 2 SMD-uri ... parca in realitate lumineaza mai tare ... oricum eu zic ca este suficient de puternica lumina lor ... nu vreau sa am in urma o dara alba dupa mine noapte :) ... pe mijloc nu se vede din cauza pozitionarii lampilor ... vezi si ceilalti useri care si-au montat pe G5 :P ...

@iceman007 ne-am cam impotmolit la transport ... a trebuit sa imi trimita de 2 ori coletul pt. ca prima data nu au ajuns ... pe scurt - posta romana!

@cip ai primit linkurile alea de la mine? :D ...

Modificat de Kostas
Link către comentariu

am mai trims odata! ...

Ps: misto eroarea aia de script de mai sus :) ...

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

sa mai improspatam un pic ...

intr-o parcare astazi ... erau 4 masini la numar, VW G5 gemene ... am prins sa fac un shot langa una dintre ele :) ... cateodata am asa o stare cand vad ca s-au inmultit g5 cu aceeasi culoare ca a mea ... dar vremea de azi nu face altceva decat sa ma imbucure pt. vopseaua "antijeg" ...

Ps: ne pregatim de holiday ! ...

post-48653-0-58861500-1311960023_thumb.j

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

dupa un concediu de aprox. 500 km, ne odihnim sub umbrela naturala ;) ...

post-48653-0-49234700-1313409654_thumb.j

Link către comentariu
cristi_eftimie

frumoasa masina...dar parca i-ar sta mai bine cu niste folie pe luneta si lateralele spate

Link către comentariu

:nono: .... nu sunt adeptul foliei ... :) Multumesc pt. compliment!

Link către comentariu

Culoare gri.... Folie..... Pune-o odata, nu te tot incapatana! :D

Link către comentariu

multumesc @cogdao ... nici a ta nu e mai prejos ...

@sebip .. nu,nu si nu ! :)

Link către comentariu

astept opinii ... e kisch sau da bine? FK design shark antenna ... tin sa mentionez ca e doar de design :) ...

post-48653-0-03982000-1313554661_thumb.j

post-48653-0-71597500-1313554670_thumb.j

Link către comentariu

Mie unul imi place mai mult fara antena.A mea nu are si nici nu va avea vreodata.

Link către comentariu
cristi_eftimie

de ce sa o pui daca tot nu functioneaza???,arata mai bine fara

dar.....gusturile nu se discuta :icon_thumright:

Link către comentariu

am hotarat sa nu o lipesc ... dupa mai multe sfaturi de acest gen! ... Multumesc de sugestii!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Tin minte ca acum ceva vreme ma abonasem si eu la topicul tau,dar nu stiu ce s-a intamplat cu notificarea :lol:

Anyway,nota 10 pentru intretinerea ei! :icon_thumright:

Link către comentariu

@Adrian ... multumesc pt. compliment ... multe as mai vrea sa fac dar momentan banii se duc in alte planuri de viitor ;) ...

@cogdao ... ceara inca persista ... la o mica ploaie imi pot da seama ca ceara este inca pe masina facandu-si treaba ... rezista atat de mult cu o conditie ... sa nu o speli la spalatorie cu spuma activa ... eu o spal acasa si crede-ma ca nu o spal chiar asa des cum s-ar crede ... avantajul este garajul :) ...

Link către comentariu

Pai ai mai multe avantaje...si garaj si culoarea...da-mi macar mie garajul,pastrez culoarea :))

Link către comentariu
  • taz21 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!