Jump to content

VW MKV - reflex silver


davides

Postare recomandată

Sanatate si bucurii sa aibe si voi cu el, in sfarsit i-ai dat acces in masina :))

PS: se vede cam tot in reflexie :) Inclusiv cel ce zice "Luke i´m your Father" :P

Modificat de Aerofan
Link către comentariu

e fetita  :) ... taica-so nu se vede de smartphoane :)) .. Multumesc de urari!

Modificat de davides
Link către comentariu
  • 3 weeks later...
Silvian91imAuto

Merge bine intretinerea :) ...sa auzim numai bine!

Link către comentariu

emag, resigilate(dar sunt noi), cica ambalajul era deschis ... cu cod de reducere 72 ron ;) ... cod care a fost postat si in topicul de Donatii

Link către comentariu
  • 3 months later...
  • 9 months later...

apa,filtre,ulei si ... bataie ... momentan :) ...

IMG_20160430_120254.jpg

IMG_20160517_073649.jpg

Link către comentariu

wow, mai exista topicul tau? :P . Mai fa-i ceva, nu numai spalare si schimbul de ulei, pune si tu un led, o bara, o antena sau macar un catel din ala de da din cap cand circuli cu masina :P .

Link către comentariu
11 hours ago, Aerofan said:

wow, mai exista topicul tau? :P . Mai fa-i ceva, nu numai spalare si schimbul de ulei, pune si tu un led, o bara, o antena sau macar un catel din ala de da din cap cand circuli cu masina :P .

:) ... nu ma plateste angajatorul atat de mult incat sa-mi permit sa o mai infrumusetez :) ... daca o tin pe linia de plutire e foarte ok! ...

Link către comentariu
11 hours ago, Aerofan said:

 macar un catel din ala de da din cap cand circuli cu masina :P .

un catel din ala as vrea si eu, se mai gasesc de vanzare?!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

cum se zice!? ... jurnal de bord! ... ieri a facut 6 ani de cand e la mine = aprox. 30.000 km :) ... 

IMG_20160527_205544.jpg

Link către comentariu

La multi km inainte si sanatosi :D Nu prea o agiti, inseamna ca de cand e la tine ai facut 3 schimburi de ulei eventual 6 daca l-ai schimbat odata pe an :) .
Mai plimb-o ca si ea are suflet. Eu cu Golful 4 am facut 120 de mii in 6 ani si cu Skoda in 2 ani 60 de mii :))

Link către comentariu
17 hours ago, Ioana said:

Wow cat de putini km :)

Multi inainte! :icon_thumleft:

Multumesc Ioana ... Polo-ul l-am luat la 31.000 km in 2009 si acum in 2016 are 37.000 km, :) ... oare ma crede careva daca o duc in targ!? :) ...

14 hours ago, Aerofan said:

La multi km inainte si sanatosi :D Nu prea o agiti, inseamna ca de cand e la tine ai facut 3 schimburi de ulei eventual 6 daca l-ai schimbat odata pe an :) .
Mai plimb-o ca si ea are suflet. Eu cu Golful 4 am facut 120 de mii in 6 ani si cu Skoda in 2 ani 60 de mii :))

no` lauda-te ... eu merg cu ea dar cu rost :) ... 

Link către comentariu

Tu crezi ca eu m-am dus cu masinile fara rost? :D ....
eu ma laud? :P In 7 ani ai reusit cu Polo-ul sa faci 6000 de km? Si daca era impinsa facea mai multi km :))  . Tu sa fii sanatos, nu conteaza cati km faci, era discutia interesanta sa vad mosnegi aka pensionari de la o varsta asa tanara care plimba masina duminica pana la piata :PPPPP

 

Link către comentariu
2 hours ago, Aerofan said:

Tu crezi ca eu m-am dus cu masinile fara rost? :D ....
eu ma laud? :P In 7 ani ai reusit cu Polo-ul sa faci 6000 de km? Si daca era impinsa facea mai multi km :))  . Tu sa fii sanatos, nu conteaza cati km faci, era discutia interesanta sa vad mosnegi aka pensionari de la o varsta asa tanara care plimba masina duminica pana la piata :PPPPP

 

Polo-ul il conduce tata ... :) ... 

Link către comentariu
  • 4 months later...

momentan nu, 3-4 ani a stat in garaj ingrijita la fiecare firicel de praf ... dat cu aspiratorul ... :) ... sters ... acum nu mai am timp de ea asa mult ... dar "strictul necesar" il fac ... 2-3 ori pe an cu ceara + ca nu im place sa o tin jegoasa ... si in foto masina e murdara dupa o ploaie :) ... 

Link către comentariu
  • taz21 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!