Jump to content

VW MKV - reflex silver


davides

Postare recomandată

eu iti spun ce am pus eu si tot pe drumuri publice am circulat si eu.normal ca pe primul loc e siguranta,si la asta trebuie sa ne gandim mereu,dar multumesc lui D-zeu,nu am avut probleme.

Link către comentariu

billy chiar nu ma incanta idea sa am doar un capac acolo ... cum zicea lucian siguranta e unul dintre cele mai importante si pt. mine .... oricum eu nu sunt genul sa`i dau "blana" si recunosc m`ar incanta un volan de piele dar sincer pt. mine si varianta imbracarii acestuia imi surade :icon_thumright:

Link către comentariu
  • 1 month later...

acum pune poze si cu noua husa de la schimbator, sa ne bucuram si noi de bucuria ta.

Link către comentariu
Publicat (modificat)

new upgrade ... si o foto la racoare :) ... in Sibiu !

post-48653-0-60257100-1304930007_thumb.j

post-48653-0-34007300-1304930147_thumb.j

Modificat de davides
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Au venit goodies pt. golfie ... si nu numai si polo-ul are ceva bunatati pregatite dar mai incolo pt. el ... Saptamana viitoare sper sa schimb filtrele si uleiul ...

post-48653-0-97566500-1305811214_thumb.j

post-48653-0-31646700-1305811221_thumb.j

Link către comentariu
Publicat (modificat)

o foto asa la repezeala ... tot ma uimeste masinuta asta ... chiar si saptamana trecuta m-a intrebat cineva: "E noua masina !? ... " :D

post-48653-0-83399300-1306187713_thumb.j

Modificat de davides
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

pai e noua ,nu?!!! :rolleyes: sa ai grija de ea si in continuare.ceva modificari la exterior nu faci?

Link către comentariu

oh billy77 multumesc de compliment :) ... momentan o lasam mai moale pt. ca sunt altele in planul financiar .... se apropie un moment fericit din viata mea ....

In alta ordine de idei golfie a primit ieri un set de Bosch Xenon Silver ... acum asteptam sa ne prinda noaptea cu ele :D ... oricum diferenta este sesizabila fata de becurile stock ... si saptamana aceasta se apropie de ITP ...

@billy77 ... ne dam cu passat B acum? :cool:...

Modificat de davides
Link către comentariu

....un copil cumva?

inca nu ne dam cu passatul,am mai avut ceva probleme si se amana spre toamna comanda la passat.

in schimb nu ma mai dau nici cu golful,l-am vandut,si acum nu-mi ramane decat sa ma delectez cu masinile voastre.

Modificat de bily77
Link către comentariu

asa asa ... las ca in toamna salivam noi la fotografiile care le vei pune cu B7 :blah: ...

Ps: Imi pun pirostiile :))

Link către comentariu
hallucinogen

Salutare !

De unde ai luat kitul de xenon ?

Eu mi-am pus unu de 6000k din bucuresti dar are tenta albastra care nu mi place. Sunt chinezesti dar sub licenta Philips.

Cum se vede noaptea ?

Link către comentariu

pai nu e xenon ... sunt doar becuri cu halogen H7 :D ... inca nu am apucat sa merg noaptea cu masina si sa-mi fac o impresie despre faptul cum lumineaza in intuneric ... sunt mai albe dar nu foarte albe!

Link către comentariu

Schimba becurile de pe pozitii pentru ca e diferenta mare de nuanta acum intre ele si Boschurile de pe faza scurta. Recomand Philips Blue Vision pentru pozitii. Se potrivesc cu Bosch Xenon Silver :icon_thumright:

Link către comentariu

subscriu la sugestia de mai sus, sau ca alternativa la bluevision, becuri cu led-uri smd.

numai bine :icon_thumright:

Modificat de tur
Link către comentariu

vin toate asa incet ;) ... as inclina spre niste leduri cu can-bus dar nici alternativa lui colegei moderatoare nu este de lepadat ... Multumesc pt. pont !

Link către comentariu

Cred ca intre leduri si Xenon Silver se va vedea diferenta. Daca gasesti unele albe si nu cu tenta albastra, atunci poate ar iesi frumos. Ti-am recomandat Blue Vision pentru ca la mine par sa aiba aceeasi nuanta. :icon_thumright:

Link către comentariu

Cum am primit recomandarea mai sus ... Azi am montat Philips Blue Vision pe pozitie ... Super incantat de rezultat si foarte ieftin (17 ron/set), mai ieftin decat orice led ...

vorba aia ... "gata cu lumanarile..." :) ...

Ps: Multumesc WVWZZZ si tur pt. sfaturi ! :icon_thumright:

Ps1: sorry de calitatea foto ... e facuta cu telefonul!

post-48653-0-27961800-1307722347_thumb.j

Modificat de davides
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

montat leduri pt. numar de la colegul Alex(JAF) ... :icon_thumright:

post-48653-0-17176800-1309855951_thumb.j

post-48653-0-71061000-1309855984_thumb.j

Link către comentariu

bravo...isteata idee...acuma te vede politia mai bine...si pac...amenda!!!

Link către comentariu

... asa e cip .... dar daca circul regulamentar nu le dau motive de amenda,nu?

Modificat de davides
Link către comentariu

pai tocmai asta este perversitatea ledurile de la numar, ca tu zici ca circuli legal si ei vin dupa tine, te opresc cand vad ca esti mare dj, si iti ia un pic banul.

:)

mai bine le muti la plafoniera si seara stai frumos sub ele si citesti o carte.

:)

Modificat de ondin
Link către comentariu

eee hai sa nu exageram cu amenzi, politie si alte nebunii de astea !

* imi pare rau cristi ca nu te`am putut ajuta.

Link către comentariu
  • taz21 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!