Jump to content

Calendar mk2 2011


Vizitator
 Share

Postare recomandată

voi aveti probleme serioase. gata sunteti sa va luati la palme doar ca sa va vedeti masina pe peretele lu' x, y. totusi e o masina, nu merita sa va certati pt asa ceva. iar faptul ca este calendar deja gata facut, bravo lor, pt mine mi se pare o prostie :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu inteleg ce mai cauti tu pe VWFORUM, sincer. Iar faptul ca pentru mine golful doi exista doar in tornado red, chiar nu te priveste.

Un pasionat de vw care chiar dorea un calendar cu golfuri, facea un minim efort in acest sens, voi ce ati facut? Va spun eu, doar ati uzat tastatura pe degeaba. Invatati odata sa faceti ceva nu doar sa cereti, de asta merge asa de bine la noi in tara, cerinte cerinte si fapte = 0 (zero).

Asta e rusinos, nu ce au facut baietii din Bucuresti(bravo lor). Iar cum a scris si soosy, doar v-ati agitat, nimic mai mult.

Modificat de zib3r
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu unul cred ca nu aveti de ce sa va suparati pe noi, pt ca ati avut toata logistica necesara sa faceti calendarul.Numai ca marea problema din ce am observat ,a fost ca nu a mai fost cineva care sa ia din casa 5....6 milioane, sa le plateasca, dupa care sa dea tel la baieti sa vina sa le ia.Din cate stiu eu, asta facea numai Eugen.La fel sa intamplat si acum, sa rugat de mine vreo 3 saptamani sa ii dau poza cu masina,pana la urma ia trimiso Golfuletz.Ma chemat doar sa alegem masinile.Dar timpul nu e trecut, si cred ca mai puteti face si voi un calendar.

Modificat de Miorel
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dar timpul nu e trecut, si cred ca mai puteti face si voi un calendar.

Eu nu cred ca forumul e impartit in 2 :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate este.. :vwrullz:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

pentru la anu incropim si noi un calendar? :icon_cool:

Modificat de sita
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ar fi tare frumos si sa ne ocupam serios de chestia asta

strans de poze de prin iulie-august, in octombrie se hotarasc masinile, iar in noiembrie si decembrie lista doritorilor + tiparirea calendarelor...astfel ca pe craciun sa le avem toti in case

:Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!