Jump to content

Calendar mk2 2011


Vizitator
 Share

Postare recomandată

pana la urma se alege ceva de calendar,sau?

as fi si eu interesat:D mai ales ca nu mai am masinuta,sa am o amintirea cu ea:X

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Anul acesta,nu prea am apucat sa-i fac poze....

post-12614-1287922349_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

cred ca este fostul golf al lui cristivw de la constanta. oare ma insel ?!

oricum frumoasa :P

Modificat de bankaru g3
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Stau eu si ma gandesc, oare pe voi va multumesc pozele astea? Adica voi v-ati pune pe perete un calendar cu asemena poze? Bun, nu toata lumea are aparat performant, dar macar sa duci masina intr-un loc mai acătării..sau macar sa o prinzi dintr-un unghi mai calumea, sunt destule exemple de poze faine aici pe forum, nu e chiar greu de inspirat!

Parerea mea :icon_thumright:

rhk30i.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poze frumoase...pacat ca nu se ocupa cineva de calendar,pentru ca a mai ramas mai putin de o luna :D ,si nu mai am ce sa pun pe perete :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...si ceva poze mai recente....Golf 2 tdi...poate nu e de calendar,dar e de mers pe strada zi de zi!

post-12614-0-42208600-1291391937_thumb.j

post-12614-0-60414400-1291391965_thumb.j

post-12614-0-42109400-1291391984_thumb.j

post-12614-0-05265100-1291392012_thumb.j

post-12614-0-77808800-1291392185_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se mai ocupa cineva de calendarul de anul viitor? Sa stiu daca ma mai chinui sa fac poze sau nu.....

Modificat de catalos
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Toata lumea baga poze aici dar nu se intreaba nimeni daca se mai ocupa cineva...as propune sa se ocupe cei care anul trecut au avut de comantat la adresa calendarului, ca nu e original, ca nu au aparaut si ei, etc etc etc

PS: din 5 pagini de topic eu nu am gasit 10 poze care sa merite puse in calendar..parerea mea :vaidecapulmeu:

Modificat de zaytsuca
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt destule calendare in supermarketuri, cu preturi incepand de la 3-4 lei :frigbaitata:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Desigur...la fel sunt multe modele de masini, totusi avem golf, nu?

Deci ramane in eter...eu oricum cred ca am sa fac un calendar in format electronic, o sa anunt cand e gata si daca o sa vrea cineva..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ar fi mai bine,daca am lasa orgoliul deoparte,si sa se ocupe cineva care se pricepe si are si putin timp liber.Sa se formeze un juriu,acum cat mai este timp.Oare suntem in stare sa ne mobilizam? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poate cine stie...

Scuzati de off topic dar masina asta e cumva adusa din Germania ? Mainz cumva ??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pacat ca nu se realizeaza nimic:|....dar poate poate ca din zilele ramase anul acesta o aparea ceva...sa speram

si eu tare as vrea,am si postat cateva poze sa am amintire un calendar cu golfanul meu mai ales acum ca este vanduta:(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cam off topic, dar mai soosy, de ce te mai vaiti, de tineai atat de mult, nu o vindeai, asta e, ai vandut-o, are bara cazuta, si gata, life goes on.... :offtopic:

on topic, am sa ma straduiesc, sa fac un calendar electronic, dar macar desemnati masinile, care in ce luna, si gata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!