Jump to content

Audi A6 2005 - sobolanul meu


Red

Postare recomandată

intr-un exces de zel am pus ieri seara masina pe autovit la vanzare ... surpriza .. azi a aparut deja un potential client la 14800 cu tot cu setul de jante pe 16 "

parca ma doare sufletul .. sa o dau ..

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Salutare, una peste alta sunt ff multumit de roti cu exceptia intervalului de viteza 100-125 km/h unde simt o usoara vibratie in volan, de care sper sa scap la o reechilibrare ( sper in weekend ) la fel in weekend cu ajutorul lui redfighter am sa-i pun pozitii pe LED

care nu se incalzesc defel pt a matuii farul ...

am ajuns sa imi placa audi si mai mult.. mai ales dupa 1-2 ture cu polo, senzatia e de nedescris cand conduc mai apoi audiul :)

caut capace de prezoane mai lungi decat cele normale, cele normale nu le pot baga sunt prea scurte pt jantele de RS6 si nu as mai putea sa le scot ..

ma puteti ajuta cu un PN ?

sper sa ajung sa-i pun si cluster color si suspensie sport sa o las mai jos ca sa fie tacamul pe deplin complect

Modificat de C o s m i n
discutii despre viteze ilegale
Link către comentariu

Dute la echilibrat la Adi & Matei pe Abrud in Micalaca. Sunt mai scumpi ei dar crede-ma ca sunt ireprosabili. Vezi sa le spui (in caz ca nu se pun ei sa faca) sa-ti echilibreze cauciucul pe janta. Adica-l intoarce pe janta. Conteaza mult sa fie echilibrat cauciucul pe janta ca nu mai pun plumb cu zecile de grame pe janta.

0754 689 628 - programeaza-te ca sunt full de obicei si sambata lucreaza pana la 1.

Modificat de Aerofan
Link către comentariu
  • 1 month later...

Un mic upgrade ..;) de mult mi-am dorit inele cromate pt proiectoare .. am rezolvat si asta cu ajutorul lui Gicu care mi-a dat part numberele inelelor cromate de A5 cu un pic de indemanare s-au potrivit perfect .. si a iesit cum se vede ..

ma bate gandu la facelift 2010, suspensia reglabila a ramas pe lista si am mai adaugat parctronik...care nu pare sa fie mare branza ..

post-5830-0-58456200-1306346878_thumb.jp

post-5830-0-80210400-1306346887_thumb.jp

post-5830-0-00927500-1306346896_thumb.jp

post-5830-0-76958700-1306346903_thumb.jp

Link către comentariu
  • 3 months later...

Salutare ,

nu am mai postat de ceva vreme.. masina e incontinuare in regula .. dar din pacate telenovela continua .. o scot la vanzare !

asa ca o sa-i fac si un topic la aria de vanzari .. daca cunoasteti vreun doritor v-as fi recunoscator daca m-ati ajuta !

hai noroc

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

O poza reprezentativa de la o sesiune video pt. o emisiune cu masini, la o televiziune locala unde am fost invitat sa prezint masina :)

Sambata aceasta cred ca o sa apara si emisiunea, am sa postez si linkul de la emisiune dupa ce o sa-l am,filmarea a avut loc pe circuitul de karting din Arad,

azi am pus maisina si pe autovit .. mi-se rupe sufletul sa o dau .. dar asta e ... o sa vina alta ...

post-5830-0-70084700-1317974873_thumb.jp

Modificat de Red
Link către comentariu

topicul se poate inchide ...masina s-a vandut .. de acum e istorie :(

sunt tare amarat .. dar asta e.. o sa vina alta .. sper :)

Link către comentariu
  • 1 month later...
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!