Jump to content

Motoare 1.4 si 1.6 benzina golf 4 - norme poluare RAR romanesc


dorur
 Share

Postare recomandată

Fratele meu are 1.6 16V - AUS si este Euro 4. :icon_thumleft:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GABIVVX

    7

  • soila

    6

  • dorur

    4

  • negrufabian

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Conform unui cod gasit in cartea masinii...apare ca fiind euro 4.Sper sa treaca RAR-ul cu bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Va salut! Azi am cumparat un Golf 4 1.6 16v 105 CP si este adusa din Franta. Am tot cautat ceva date pe certificat dar nu apare nimic legat de Euro. Scrie ca este din 13.10.2000 si cand am ridicat mocheta la portbagaj am vazut ca este acolo o eticheta si apare o rubrica cu AUS. Care sunt sansele ca masina sa fie Euro 4, ca daca este Euro 2 am incurcat-o. 


Exista golf cu codul motor AUS care sa fie EURO 2 . Sau sa pun altfel intrebare, pot sa ma trezesc la R.A.R ca iese EURO 2? :-s

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salut pe toata lumea, as vrea sa iau un golf 4 din 2000, 1.6 16v, cod motor ATN. Daca stie cineva ce norma de poluare iese, rog sa posteze. Mulțumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Daca cineva are nevoie, azi 15.12.2014 am facut RAR ul si...motor 1.6 16v ATN a iesit fix euro 2.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

a facut cineva rar ul, de curand go pt  azd 1,6 16v , euro 4 ;an 2001 ( 06-2000)?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am facut in februarie 2015 pentru 1.6 AZD (10-2000). A iesit Euro 4 - taxa 600 si ceva de lei.

Nu stiu daca s-a schimbat ceva de atunci dar cert este ca motorizarea asta e Euro 4.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!