Jump to content

Al Bundy's Car


Al Bundy

Postare recomandată

Si eu le-am avut montate in iarna asta, cea de sus am dat-o jos acum cateva zile. 

Link către comentariu
  • 8 months later...

Nu, nu merge cu vcds. Cauta discuțiule din aria tehnica.. Îți trebuie Odis E sau Vcp pro.. +ceva cunoștințe 

Link către comentariu
  • 1 month later...

Azi am schimbat uleiul din DSG la AVIA, cost 1200 lei, mai mult ca ultima data.

Link către comentariu

Salutare,

Cristi, am citit in topicul legat de bujii, ca ai avut 2 bujii arse...si le-ai inlocuit. Aveai erare pe engine ? O2 FL a mea, BKD, 2009, le are de cand este ea, si nu au fost schimbate, or mai fi bune ? :))  Le-am comandat totusi sa le schimb, are 326 k km...Erori nu am.

Multumesc

Link către comentariu

DA, aveam eroare la scanare, eroarea de bujii nu aprinde martorul la O2 si nici la G5, doar la passat B6.

Modificat de Al Bundy
Link către comentariu

Multumesc, stiu ca nu aprinde martorul...eu vreau sa le schimb preventiv...la -5 gr , se balbaie putin de tot...si am zis sa previn.

Week-end placut. 

Link către comentariu

Ma intrebase cineva in cat timp se incalzeste motorul, ca am spus ca vreu sa-i pun termostat pe cutie: plecand ieri dimineata de acasa si mergand pe centura, destul de liber, la -2 grade, cam in 12-13 km a ajuns apa la 90 grade pe ceas, si asta cu grila de iarna superioara montata.

Link către comentariu
  • 3 months later...

Update harti RNS510 la versiunea V17 East Europe 2020 8555.imageproxy.php?img=&key=a2487f2dcead61f9imageproxy.php?img=&key=a2487f2dcead61f9

8555.JPG

Modificat de Al Bundy
Link către comentariu

Cu ce metoda ai facut update-ul? Mie mi-a reusit fara probleme cu maptools.

Modificat de george99xxx
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Salut! De unde ai luat update ul? asta in cazul in care imi poti spune. 

Link către comentariu
  • 1 month later...

Ieri au sosit si am montat semnalizarile dinamice in oglinzi.

 

 

 

Modificat de Al Bundy
Link către comentariu

Fumos, cat au costat ? China ? In cat timp au venit ?

 

Multumesc,

Link către comentariu

Sa ne spui cat de fiabile sunt. Din review-uri lumea se cam plange ca la cateva luni nu mai merg si demontatul oglinzii nu e chiar asa de usor (nu pentru tine :P)

Link către comentariu

Au costat 35 dolari, au venit in 3 saptamani. Aveam ledurile de la oglinda dreapta arse, deci oricum trebuia schimbata semnalizarea de pe oglinda. 
va tin la curent cu fiabilitatea lor. 

Link către comentariu

Multumim pt info, sper sa te tina fara probleme. Vroiam si eu sa imi pun...arata misto.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!