Jump to content

Al Bundy's Car


Al Bundy

Postare recomandată

Nu Cristiane, am inteles foarte bine, de aia am afirmat ,,Cum vrei tu...." adica daca doresti sa faci si tu acea modificare...sunt niste riscuri pe care trebuie sa ti le asumi, bine...riscurile erau doar niste glumite....

Ok, daca nu iti plac variantele propuse.....

Modificat de carmina
Link către comentariu

No way, nici fata nici spate. Angel eyes e doar pentru BMW si leduri pe spate sunt pentru Skoda Laura.

Si stopurile de ceata se folosesc doar cand e ceata, asa ca nu deranjeaza pe nimeni.

Modificat de Al Bundy
Link către comentariu

Am echilibrat cauciucurile si am mutat unul de pe fata pe spate. Gata, nu mai vibreaza volanul.

Link către comentariu

Maine ma duc sa iau ulei cu norma JASO FC si sa incep sa bag in motorina.

Link către comentariu

Preturi, sursa? Si eu sunt interesat, nu de skoda evident

LE ma refeream la capace

Modificat de Valentin
Link către comentariu

Capacele le-am luat de la userul nervoss de pe vwforum, nu sunt noi, sunt SH, arata bine, unul e putin sgariat.

Ulei, ma duc azi in Cora sa vad ce gasesc, daca nu, o sa iau de la Mol cred,

Link către comentariu

Cristi , spune-mi te rog ce ulei 2t bagi in a ta. Daca tu la masina "risti" , atunci sunt si eu curios la shareta mea de 256.000 km sa vad efecte

Link către comentariu

Exista topic in care se discura despre uleiul 2T, de ce nu cititi acolo?

From HTC via Tapatalk.

Link către comentariu

,,poze maine": pai de cand ai postat, a trecut o zi. :icon_cheesygrin:

,,arata bine" : hai sa vedem despre ce este vorba.

,,unul e putin sgariat." : arata-mi si ce nu iti place, ca sa vad.

Mai tii minte cand ti-am prezentat acele variante? Afirmatia ta a fost ,,No way" :lol:

Ok......il am pregatit, te rog frumos sa postezi pozele. :lol:

Modificat de carmina
Link către comentariu

Azi a fost duminica si nu am avut timp de poze. Si la cora nu am gasit uleiul care il cautam.

Link către comentariu

NU prea s-a discutat despre acel ulei. O sa trec pe la Kaufland sa iau de la ei sau de la mol, Dinamic.

Link către comentariu

Cristi eu m-am plimbat astazi si prin real, cora, dar si prin benzinarii (petrom, luk oil, mol si agip) si nu am gasit cu norma JASO-FC. In cora am gasit de la mobil cu norma JASO FC/FD si nu am fost convins ca e ok, asa ca am luat de la Diesel Kleen pt moment..

Link către comentariu

De cind aveti voi nevoie de aditivi la masini cu motoare noi ?! - sint curios daca intr-adevar au vre-un efect toate astea, eu personal cred ca este mai mult vorba de autoconvingere ca merge mai bine, ca .... , si cred ca efectele sint ceva de genul ca la o suta de mii iti mai prelungeste viata motorului cu 10.45km.... Nu vreau sa intru in polemica cu voi, sint doar sceptic si foarte curios sa vad efectul, asa ca o sa stau cu ochii pe voi ca pe butelie. Oricum succes !

Link către comentariu

Am luat si am bagat MOTUL scooter power 2T la 55 lei litrul full sintetic, JASO-FC. Sa vedem ce imbunatatiri aduce.

Link către comentariu

Nu am facut. Si acum e noapte si nu stiu ce o sa se vada. Daca nu uit fac maine.

Sent from my  using Tapatalk.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!