Jump to content

tornado red mkv 1.4 tsi 170 magarusi


vali_devill

Postare recomandată

Te-am vazut prin Otopeni vineri pe la pranz. Frumoasa masina, frumos se vedeau si jantele in mers si ti-am apreciat si stilul de pilotat :D

S-o stapanesti sanatos :D

Link către comentariu

pe la 14:30 am iesit de la scarbitch,si ce-i drept ma cam grabeam.despre stil,e cu + sau -?de obicei merg pe tempomat fixat la 80.multumesc de aprecieri...sunt negru,a nins si mi se va murdari masina!;-)brgds.

Link către comentariu

nu cumva erati cu un passat de ph si mi-ati facut o poza din spate?brgds

Link către comentariu

as vrea,dar mai astept...nu am destul feedback pe motorizarea asta.brgds

Link către comentariu
  • 5 weeks later...

ce inseamna sa te plictisesti si sa si ploua afara...am legat la dvd-ul din torpedou un card reader,cu ajutorul bunului prieten macgyver...inainte de review-ul lui la zenec...

post-34488-1267118180_thumb.jpg

post-34488-1267118215_thumb.jpg

post-34488-1267118247_thumb.jpg

post-34488-1267118278_thumb.jpg

sa recapitulam...tuner,cd,dvd,ipod,usb,card reader,navi,filme,poze,mp3,de toate pt toti... :blah: :P :blah_: :D

brgds

Link către comentariu

ieri seara am reusit sa facem delay la spritierele de la faruri...de la o secunda l-am modificat la doua,in ideea de a putea spala geamul si de a nu intra si spalarea la faruri.merge,doar ca trebuie sa ma obisnuiesc atunci cand vreau sa spal farul sa tin de maneta un pic mai mult.e cam tricky,cred ca o sa ma reintorc la setarea de fabrica...brgds

Link către comentariu

:offtopic: in seara asta babuinul meu a implinit 66666 KM...sa nu mai ziceti ca asta nu e masina lui devill...urmeaza sa descarc pozele,deci la buna vedere.brgds :(

Link către comentariu

pozele promise...

post-34488-1267867064_thumb.jpg

post-34488-1267867112_thumb.jpg

o poza cu cea mai minus temperatura prinsa de babuinul meu...

post-34488-1267867237_thumb.jpg

si o poza din parcarea de la munca,alaturi de masinutele prietenilor mei,colegi de servici...

post-34488-1267867507_thumb.jpg

Link către comentariu

multumesc mult,ma bate gandul sa ii pun DRL in grilele de la proiector...insa ceva frumos,cat mai aproape de OEM-ul de la audi,ceva cam cum are voinea la R32...bine,ale lui fost o mare gramada de bani.cred ca ati inteles ideea... :rolleyes:

in alta ordine de idei,azi am luat un mare piron in roata,mai precis un holzsurub.l-am scos cu surubelnita,la vulcanizare.

va urez o primavara frumoasa!brgds all

Link către comentariu

Daca vrei sa pui DRL, fa un efort si ia-le pe cele de S6, cum are si voinea. Nu face tiganeli cu dalea din targ ca e pacat de masina. E prea frumoasa sa o strici.

Bafta :offtopic:

Link către comentariu

@JSE:nici vorba de vitanisme,u know me.brgds

Link către comentariu

Eu as lasa-o asa cum e. Daca tot vrei sa modifici grilele, te-as sfatui grile de RLine (mie imi plac foarte mult). Vezi la dudu cum arata, poate iti plac :)

Sanatate!

Modificat de rex
Link către comentariu

@rex:grilele de R line nu prea sunt pe gustul meu.iar treaba asta cu DRL,nu e un must have.asa cum a venit asa poate trece.daca chiar imi doream,erau luate.

idee:cumpar grile de prima generatie de GT,alea fara proiectoare si pun drl cam ca la R32.si asa proiectoarele sunt de pomana.om vedea...brgds

Link către comentariu

intrebare:imi pot pune TPM sau TPS?senzori presiune pneuri?OEM?si sa imi apara pe maxidot?brgds.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

dupa proverbul iarna car si vara sanie,de azi my red baboon are pt iarna 4 anvelope NOKIAN WR 225/45/17,noi 99,97%.ii multumesc din inima colegului Bestie,de la care le-am achizitionat,un baiat extraordinar.pe curand.brgds

Link către comentariu
  • 1 month later...
vali_devill

dragii mei,stiu ca am un topic plictisitor,si ca nu am cu ce sa umplu pagini de adaugari dotari si up gradeuri,deoarece babuinul e ai mult decat full,in viziunea mea,asa ca am sa va stresez cu poze,si daca cineva are sa imi adreseze vreo intrebare,as sa ii raspund bucuros...brgds

post-34488-1273744843_thumb.jpgbabuinul la o pensiune in sighisoara...

post-34488-1273744926_thumb.jpg

la balea cascada

post-34488-1273744983_thumb.jpg

post-34488-1273745029_thumb.jpg

pana la noi poze si vestgi,va salut respectuos.brgds

Link către comentariu

asta este daca ti`ai luat masina full option :))

chiar asa nu te`ai gandit sa vopsesti si spoilerul spate ? ar schimba putin spatele :))

Modificat de B32FDY
Link către comentariu

Lasa, streseaza-ne tu, pozele cu GT-ul sunt oricand binevenite. :))

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!